עשקו אותי

ישמעאל

משתמש רשום
ראיתי שיש בוידיאו בלוק שבוע הורדה חינם של קליפים ולופים. התלהבתי מאד. נתתי להם את האשראי שלי אחרי שהם כתבו במפורש אל תדאגי אנחנו לא עושים בו שום שימוש והורדתי להנאתי. פתאום עכשיו אני רואה בפרוט של האשראי 79$ טבין וטקילין ירד לי לוידיאו בלוק. מה אני עושה. הורדתי בקושי 3 קליפים ואין לי צורך יותר מזה. אנא. למי שיש מידע בנושא איך מתקשרים איתם או מי שדובר אנגלית ומוכן לסייע לי להתקשר אליהם אודה לו מאד מאד!!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
למה לתת אשראי במקום שלא צריך לשלם?

ישמעאל

משתמש רשום
זה העניין, חשבתי אולי הם רוצים את זה לבטחון שלהם שאני לא יעבור את השבוע. אבל לא חשבתי שאם אני אנסה להוריד אחרי שבוע זה אוטומטי יוריד לי מהאשראי בלי לשאול אותי. אמרתי לעצמי שברגע שהם יודיעו לי שעבר שהוע אפסיק להוריד ודי.

אשר וין

משתמש פעיל
אפשר לבטל וכבר היו לי כמה מקרים שבטלתי בהצלחה
רק יש לברר מול חברת האשראי אם אשראי בחו"ל גם אפשר לבטל
בהצלחה

ישמעאל

משתמש רשום
עם מי לדבר עם חברת האשראי? או עם האתר. יש שם טלפון שלהם. אבל אני לא יודע אנגלית כלל.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני עשיתי זאת גם, והיה כתוב בפירוש, שאחרי 7 ימים החיוב אוטומטי אז ביטלתי לפני כן בלי בעיות. תפנה אליהם, אולי הם יתרצו

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
דווקא יש עם מי לדבר,
אני תקשרתי איתם דרך מיילים באנגלית עילגת
והם באו לקראתי, והיו בסדר גמור.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צריך לזכור לבטל את המנוי לפני תום השבעה ימים

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
אכן זו בעיה מוכרת, גם אני נכויתי. בתום השבוע הם גובים אוטומטית 79 דולר אם לא התנתקת
להתנתקות ראה בתמונה המצורפת

לחיצה על cancle my subscription תוביל אותך להתנתקות (אולי נפתח עוד איזה חלון לאישור, אני לא זוכרת בדיוק)
בכל אופן, אחרי ההתנתקות תנסה להכנס שוב כדי לוודא שאינך מחובר

קבצים מצורפים

• וידאובלוקס.PNG
    KB 57.4 · צפיות: 6

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כנל קרה גם לי.
אם הורדת קליפ אפילו אחד מעבר ל7 ימי עסקים החוק לצידם לפי האותיות הקטנות של האתר שלא קראת. לפחות תפני לחברת האשראי לבטל את העיסקה.
אם לא הורדת קליפים מעבר ל7 ימי עסקים תפני אליהם למייל הזה:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תיקשרתי שם עם אחד בשם Taryn Thompson
באנגלית משוכללת של גוגל (תרגום חופשי של גוגל)
הם מבינים בהחלט מה אתה רוצה.
רוב הסיכויים שהם יחזירו לך את הכסף וישלחו לך מייל פעם בשבוע אח"כ שדחוף תעשה מנוי במחיר מבצע.
בהצלחה.

ישמעאל

משתמש רשום
איך מתרגמים בגוגל? אני אנסה לכתוב להם. והכסף כבר ירד מהאשראי. איך אפשר לבטל?

sh12

משתמש מקצוען
1. תרגום בגוגל:
באתר הזה: https://translate.google.co.il/

2. בדוק אם באמת עשקו אותך!
הורדה החינמית היא למשך שבוע מהרישום ולאחר מכן חובה לבטל את המנוי.
אם: הורדת לאחר שבוע / לא ביטלת את המנוי
אזי אין כאן עושק.

3. תוכל לבקש מהם לוותר לך על התשלום, גם אם טעית והורדת לאחר שבוע או שכחת לבטל את המנוי, אבל הם לא חייבים.

4. ביטול עיסקה באשראי
עליך לפנות לחברת האשראי שלך ולהכחיש את העיסקה. יבקשו ממך הצהרה בכתב וסיבה. חברת האשראי תפנה לחברה הגובה לבדיקת טענתם.
קח בחשבון שאם הם צודקים בגבית התשלום, יהיה עליך לשלם שוב את התשלום בתוספת עמלה לחברת האשראי.

ישמעאל

משתמש רשום
תודה לכולם! רציתי רק להודיע לכם שקיבלתי מהם הודעה במייל שהסכום יוחזר לחשבוני תוך 3-5 ימי עסקים והכל תודות לעזרתכם המקצועית. יישר כח ושנה טובה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה