עשיתם מטבח אצל "אביתר מטבחים" מתלפיות?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עשיתם מטבח אצל אביתר מטבחים מתלפיות?
מרוצים? איך הדיוק ואיכות החומר
והגימורים?
והעמידה בזמנים?
דחוף מאוד!

שינדי

משתמש פעיל
הי.
אפשר לקבל עליהם מידע?

תוכלי לתת לי פרטים נוספים ?
זהירות,
פשוטו כמשמעו!
עשינו שם ואת יכולה לחפש לפי המשתמש שלי את כל הסיפור- הוא עדיין בלי סוף, המטבח נראה בן 10 שנים.
עמודים 5 ו6- הסיפור המלא שלי!

ד100

משתמש חדש
אז אולי תכתבו איפה כן כדאי?
מניסיון של בדיקות
אצל החברות הגדולות זיו ,אביבי ,סמל ועוד מאוד יקר
איקאה זולים (בגלל האיכות - הארונות מסיבית)
אם רוצים מחיר טוב ואיכות צריך לבדוק טוב טוב בנגריות פרטיות שאין להם הוצאות על פרסום וכו'

• תודה
Reactions: cv

רחל 121

משתמש חדש
היי ,אני עשיתי עשיתי באביתר מטבחים ,מטבח יפייפה והייתי מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי וכל התהליך שהתנהל בסבלנות עם הרבה מקצועיות,
למרות שהיו לי המון שינויים תמיד קיבלו אותי בסבר פנים יפות ובמקצועיות ,
ההתקנה התבצעה ביסודיות וברמה גבוהה והמלצנו ל 2 חברות שלי ואבקש לציין שקיבלתי מחיר טוב בפער מחברות אחרות .
ממליצה בחום :)

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היי ,אני עשיתי עשיתי באביתר מטבחים ,מטבח יפייפה והייתי מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי וכל התהליך שהתנהל בסבלנות עם הרבה מקצועיות,
למרות שהיו לי המון שינויים תמיד קיבלו אותי בסבר פנים יפות ובמקצועיות ,
ההתקנה התבצעה ביסודיות וברמה גבוהה והמלצנו ל 2 חברות שלי ואבקש לציין שקיבלתי מחיר טוב בפער מחברות אחרות .
ממליצה בחום :)
משתמש חדש עם הודעה אחת יחידה -הנ"ל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה