עזרה ערעור על ד״וח אי חבישת מסיכה

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היום ישבנו אני ובעלי ברחוב ריק!!! עם מסיכות והיה לי מעצבן אז הורדתי אותה לכמה דקות פתאום עבר רכב ועצר לידנו ויצאו ממנו שוטרים.
בקיצור מפה לשם יש לנו דוח של 500 שקל בלי שום סיבה הגיונית.
מה עושים? איך אפשר לערער?
נשמע לכם הגיוני?
מיותר לציין שאני תמיד!! עם מסיכה. תמיד. אני לא מהמקילים. אבל רחוב ריק!

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ניתן להגיש בקשה להישפט. השוטרים אמורים להפעיל שיקול דעת. זהו לא שיקול דעת אלא חיפוש עבריינים שלא קיימים.
בד"כ מבטלים את הדו"ח בלי המשפט אפילו
איך עושים את זה? אין לי אפילו מס דוח

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
אפשר לחכות לדוח שיגיע (כחודש וחצי, לקראת מועד התשלום וגם זה במקרה הטוב)
ואפשר להתקשר ל-110 ולברר אם יש דו"ח על מ.ז. זה. אם כן, מה מספר הדוח.
אחרי 30 יום קשה לערר.

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לחכות לדוח שיגיע (כחודש וחצי, לקראת מועד התשלום וגם זה במקרה הטוב)
ואפשר להתקשר ל-110 ולברר אם יש דו"ח על מ.ז. זה. אם כן, מה מספר הדוח.
אה וואלה.
לא שווה לחכות חודש וחצי כי אז כבר אי אפשר לברר? נכון?
אני יתקשר

שירה כ

משתמש פעיל
כדאי לבדוק אם באמת נתנו את הדוח, כי קרה כבר כזה דבר לקרוב משפחה שלי, שהשוטר אמר לו שנתן דוח, אבל לא נתן לו כלום ביד, וכשהוא הלך לתחנת משטרה לבטל את הדוח , אמרו לו שאין שום דוח על שמו...

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כדאי לבדוק אם באמת נתנו את הדוח, כי קרה כבר כזה דבר לקרוב משפחה שלי, שהשוטר אמר לו שנתן דוח, אבל לא נתן לו כלום ביד, וכשהוא הלך לתחנת משטרה לבטל את הדוח , אמרו לו שאין שום דוח על שמו...
וואו נשמע מגניב
טוב אני חייבת להתקשרת אני יעדכן בטוב בעז''ה

avi++

משתמש מקצוען
גם לחבר שלי זה קרה, אמרו לו שיגיע בדואר או שיש לו אופציה לבוא לקחת את זה מהתחנה, הוא הלך לתחנה ופגש שם את השוטר שנתן לו את הדו"ח והשוטר אמר לו "אה, זה אתם, אין דו"ח" ובזה זה נגמר
אבל שם זה היה על מרחק, המרחק היה 800 מטר אבל השוטר חשבן את זה לא נכון ונתן דו"ח בטענה שהיציאה לא היה חיונית, יכול להיות שהוא התפדח לומר שהוא טעה, לכן רק אמר שהוא נתן דו"ח

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לנסות לבדוק באתר המרכז לגביית קנסות (לא אחראי אם יש שם טעות)

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לפי מס'ת.ז. ורואים אם יש שם דוח על שמך

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם לחבר שלי זה קרה, אמרו לו שיגיע בדואר או שיש לו אופציה לבוא לקחת את זה מהתחנה, הוא הלך לתחנה ופגש שם את השוטר שנתן לו את הדו"ח והשוטר אמר לו "אה, זה אתם, אין דו"ח" ובזה זה נגמר
אבל שם זה היה על מרחק, המרחק היה 800 מטר אבל השוטר חשבן את זה לא נכון ונתן דו"ח בטענה שהיציאה לא היה חיונית, יכול להיות שהוא התפדח לומר שהוא טעה, לכן רק אמר שהוא נתן דו"ח
ואו המצב פשוט לא בשליטה. הזוי. מדינת עולם שלישית.
אגב בכל העולם מותר ללכת בלי מסיכה כשאין אנשים בסביבה.
משהו נדפק להם פה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה