דרוש מידע ערעור על דוח אי תשלום באוטובוס /תשלום תעריף מוגדל

שימשית

משתמש פעיל
יש למשהו נסיון בערעור על דוח כזה? כתוב שאפשר לערער באתר של משרד התחבורה , חיפשתי באתר ולא מצאתי את המיקום,
ובבלל, משהו התנסה בזה בעבר? מה קורה עם לא משלמים?

ברברוג

משתמש פעיל
יש למשהו נסיון בערעור על דוח כזה? כתוב שאפשר לערער באתר של משרד התחבורה , חיפשתי באתר ולא מצאתי את המיקום,
שלא משלמים כמו בכל דבר החוב צובר ריבית עד שזה מגיע להוצאה לפועל..

ש.ר

משתמש פעיל
הגשתי ערעור והיום דחו לי את זה כי עבר 7 דקות מאז שעליתי לאוטובוס כנראה שזה תלוי בכמה זמו עבר מאז שעליתם

שימשית

משתמש פעיל
הגשתי ערעור והיום דחו לי את זה כי עבר 7 דקות מאז שעליתי לאוטובוס כנראה שזה תלוי בכמה זמו עבר מאז שעליתם
איפה הגשת?
הבן שלי קיבל את זה, הוא חשב שהמכשיר תיקף וכנראה שלא ,וזה גם רשום בדוח, אפשר לפתוח הליכים לילד בן 14? לא הצלחתי למצוא שום מידע לגבי הליכי הגביה

ריצ'רץ

משתמש צעיר
שימי לב לזה
ערעור על דרישת תשלום תעריף מוגדל יוגש בתוך 30 יום בלבד ממועד האירוע

ש.ר

משתמש פעיל
איפה הגשת?
הבן שלי קיבל את זה, הוא חשב שהמכשיר תיקף וכנראה שלא ,וזה גם רשום בדוח, אפשר לפתוח הליכים לילד בן 14? לא הצלחתי למצוא שום מידע לגבי הליכי הגביה

ש.ר

משתמש פעיל
חשוב שתשימו לב שעיקר מה שהם מסתכלים בהגשת ערעור זה הזמן מאז שעליתם לאוטובוס עד מתן הדו"ח

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איך יודעים עם התקבל הערעור
הם מחזירים תשובה לאימייל.
מנסיון עשיר (של כמה קרובי משפחה שהגשתי)- אף אחד מהם לא התקבל.
היו להם תירוצים מתירוצים שונים והם עושים הכל- אבל הכל- בשביל לא לאשר ערעורים

צ'ייסר

משתמש מקצוען
הם מחזירים תשובה לאימייל.
מנסיון עשיר (של כמה קרובי משפחה שהגשתי)- אף אחד מהם לא התקבל.
היו להם תירוצים מתירוצים שונים והם עושים הכל- אבל הכל- בשביל לא לאשר ערעורים
נכון
הם פשוט חצופים !

ציק ציק

משתמש רשום
לכן כדאי לדעת לעתיד
ברגע שעולה פקח או ברגע שמתחיל סוג של ויכוח דבר ראשון לתרף
את הרב קו לפני שמביאים לו את זה גם אם הוא רואה וקולט שבגלל זה את מתקפים
למה.??
לאחר שתיקפתם והדוח מופיע לאחר מכאן בזמן הדו"ח
אתם תמיד יכולים לטעון שסתם נתנו לכם דו"ח
עדיף להתווכח מספר דקות כדי שיראו שתיקפתם המון זמן לפני קבלת הדו" ח
מנסיון !!!
זה עובד ביטלו לי 5 דוחות בכאלו סיטואציות

מפרוג'נת

משתמש צעיר
קיבלתי קנס מאגד על שלא תיקפתי בזמן שהכרטיס (חופשי חודשי) החליט להתקלקל בדיוק בנסיעה שפקח עלה. הגשתי ערעור אך ללא הועיל. בינתיים הקנס הכפיל את עצמו מ105 ל210 ש"ח. עכשיו אני שומעת שיש חוק שאין קנס במקרה שהכרטיס הינו חודשי-חופשי וכד'. בשיחה עם אגד דיברתי אל הקיר.
מה הייתם מייעצים לי לעשות? אולי לפנות ל'תביעות קטנות'? האם כדאי לשלם ורק אח"כ 'להפוך את המדינה'? או אולי יש לכם כתובת מתאימה לפנייה כזו?
תודה לעונים.

יהודי פשוט !!!

משתמש צעיר
קיבלתי קנס מאגד על שלא תיקפתי בזמן שהכרטיס (חופשי חודשי) החליט להתקלקל בדיוק בנסיעה שפקח עלה. הגשתי ערעור אך ללא הועיל. בינתיים הקנס הכפיל את עצמו מ105 ל210 ש"ח. עכשיו אני שומעת שיש חוק שאין קנס במקרה שהכרטיס הינו חודשי-חופשי וכד'. בשיחה עם אגד דיברתי אל הקיר.
מה הייתם מייעצים לי לעשות? אולי לפנות ל'תביעות קטנות'? האם כדאי לשלם ורק אח"כ 'להפוך את המדינה'? או אולי יש לכם כתובת מתאימה לפנייה כזו?
תודה לעונים.
עד כמה שידוע לי יש קנס גם לבעלי חופשי חודשי , אם כי לאחרונה הופחת הקנס לבעלי חופשי חודשי ל20 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה