עריכת תפריט - נוקיה 208

זבון וזבין

משתמש מקצוען
כי התכתבתי אתך בנוגע שאפי' ב-USB הוא לא קולט את תיקיית C ב-208 (ז"א שגם בב.ט. וגם בכבל הוא פותח רק תיקיית inbox) בזמן שאת הסי 2 הוא קולט טוב (וכן לגבי צריבה) וכתבת לי שכנראה זה בעיה דרייברית.
השאלה אם יש לי עכשיו מה לנסות לחפור או שזה ברכה לבטלה.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי צריבה כתבתי שזה בעיית דרייברים, לגבי קליטת ה-208 ב-MobiMB כתבתי (לכאורה-לא זכור לי אחרת) שזה בעיה בקובץ LMMPC.
לגבי בלוטוס', חייבים קודם כל לחבר את המכשיר ל-NOKIA PC SUITE גירסה 7.1.180.94, אחרי שהמחשב התקין את כל הדרייברים הנחוצים, חייבים להתחיל ללמוד את התוכנה ולהפעיל את המוח היהודי. (ונראה לי שלא חסר לך מזה..) (פשוט למידת התוכנה צעד אחר צעד-לא קשה בכלל, פשוט מישהו האיר את עיני בנקודה מסויימת ועל כן לצערי אני לא יכול לגלות זאת..)

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אולי ב-נוקיה פי.סי. סווייט הייתה הבעיה ?
אבל חיברתי גם באמצעות כבל והתוצאה אותו דבר.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
בכל מצב אם אתה יכול-תעלה בבקשה עוד פעם את ה-‏LMMPC‏ ואנסה לדרוס אותו עוד פעם,
הנוקיה פי.סי. סווייט קלט את ה208 שלי ופתח את כל מה שיש בו (לוח שנה-יישומים וכו') אם בכ"ז יכול להיות שהבעיה היא בזה תעלה בבקשה קישור לגירסא המתאימה.
בתודה מראש

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה שתעשה זה, תדביק את קובץ ה-LMMPC לתוך התיקייה של התקנת ה-MobiMB, ואז תתקין מחדש את MOBIMB, תבדוק מה קורה עכשיו..
מצורף..

קבצים מצורפים

• LMMPC.zip
    KB 175.1 · צפיות: 68

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
@אלישי זה מעניין מה שאתה טוען
כי אצלי בבלוטוס הוא מתחבר (כמובן אחרי ששיניתי שיתאים לRM) ומציג רק שתי תיקיות ריקות ובUSB עובד מעולה
רק שאני לא יעבוד לחפש סתם
אתה חיברת 208 כשר בבלוטוס ושינית לו תפריט ?

שמואל 0990

משתמש רשום
אין עליך!!!
הפורום שמסכם את כל עניין הכשרות והגירסאות לנוקיה!!!!
כן.
למרות שפה יש כל כך הרבה תוכן, אבל הוא נמצא בתוך שרשורים של מאות הודעות, לכן היה חשוב לי לי לעשות את זה מסודר ומובן...
משתדלים...

טודרוס

משתמש חדש
תחל'ס אין כאן שום פתרון איך לסדר את התפריט
למשל יש לי לוח יהודי שאני רוצה להוסיף לתפריט ה208 ואין לי דרך להגיע כי המחשב מציג רק קבצי C
אשמח אם למשהו יהיה פתרון מספיק ברור כי אני לא תכנאי או מתכנת
תודה מראש

טודרוס

משתמש חדש
אשמח אם מישהו יוכל לעזור או להפנות אותי לפורום הנכון
תודה רבה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה