עריכת תפריט - נוקיה 208

גם אני לא

משתמש מקצוען
צהריים טובים.
למישהו יש ידע בנושא עריכת התפריט לנוקיה 208 - יש לי נוקיה כשר ואני מעוניין להוסיף לו גלריה אני יודע שיש אפשרות לערוך קובץ XML כלשהו של המכשיר וע"י זה להוסיף את זה.. אני יכול לחבר את המכשיר שלי ע"י כבל וכן ע"י בלוטוס. אך הוא מציג רך קבצים שנמצאים בכונן C ללא קבצי מערכת של המכשיר - יש איזה תוכנה שמאפשרת זאת?
תודה רבה!

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
סליחה שאני מתערב, אבל כשהוא כותב שם "תלמד את העמוד הזה מההתחלה עד הסוף" - למה הוא מתכוון?
@נקודת מחשבה אולי הבנת?
גם אני לא הבנתי... כנראה זה קישור שפתוח רק לרשומים...
אגב ראיתי שיש שם ניקים שמופעים גם כאן, אולי אפשר לשאול אותם...

המביט לארץ

משתמש חדש
צהריים טובים.
למישהו יש ידע בנושא עריכת התפריט לנוקיה 208 - יש לי נוקיה כשר ואני מעוניין להוסיף לו גלריה אני יודע שיש אפשרות לערוך קובץ XML כלשהו של המכשיר וע"י זה להוסיף את זה.. אני יכול לחבר את המכשיר שלי ע"י כבל וכן ע"י בלוטוס. אך הוא מציג רך קבצים שנמצאים בכונן C ללא קבצי מערכת של המכשיר - יש איזה תוכנה שמאפשרת זאת?
תודה רבה!
שלום רציתי לדעת איך אתה יכול להכנס לכונן c של 208 הצלחתי להכנס רק לשל c2 אם תוכל לשלוח לי קישור תודה.

דוב2

משתמש צעיר
@אלישי שמחים לשמוע שהתקדמת, פעם אחרונה זה היה נשמע שאתה משער או יודע שאפשר אבל לא היה לך את הדרייברים, (או שזה עדיין בגדר ידיעה בלבד).
אם זה אפשרי נשמח לשמוע...

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה אפשרי אך מכיון שמי שגילה רז זה, לא מעוניין בינתיים לגלות זאת תצטרכו לשבור את הראש לבד... (העיקר הוא הידיעה, פעם אחת שאתה כבר יודע, תמצא פתרון).

זבון וזבין

משתמש מקצוען
למען שלמות הידיעה:
האם ע"י זה יהיה ניתן לשנות את התפריט ב-‏mobimb‏ ג"כ וכן לערוך קבצי מערכת ?
כמו"כ מה הצפי לתפוגת התוקף של סוד זה ?
ורק רמז בבקשה:
האם החידוש תלוי במחשב (דרייברים וכו') או במכשיר ?

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא. (ז"א גם, כמו הפלאפונים האחרים, אבל השינוי הספציפי לא.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה