עריכת קובץ APK

avi11

משתמש פעיל
א. יש סתירה בדבריך, תיקנתי בגוף הציטוט לפי הבנתי, תגיד אם צדקתי.
ב. לא כ"כ ברור מה המטרה, לביים הקלדה / לתרגם / משהו אחר ?

ראיתי שכבר הסבירו אותי אבל בכל אופן, לא לא טעיתי יש לי קובץ APK ואני רוצה ליצור איתו EXE המטרה היא ליצור סוג של מקלדת שאקליד בעברית ויצא ממנה תרגום שלה כך שאוכל להתכתב לא בשפה שלי וזה יתרגם בצורה אוטומטית ישר לתיבת הטקסט בלי לעשות העתק הדבק.
אדרבה אם יש לך פתרון יותר פשוט אשמח...

מומחה

משתמש רשום
ראיתי שכבר הסבירו אותי אבל בכל אופן, לא לא טעיתי יש לי קובץ APK ואני רוצה ליצור איתו EXE המטרה היא ליצור סוג של מקלדת שאקליד בעברית ויצא ממנה תרגום שלה כך שאוכל להתכתב לא בשפה שלי וזה יתרגם בצורה אוטומטית ישר לתיבת הטקסט בלי לעשות העתק הדבק.
אדרבה אם יש לך פתרון יותר פשוט אשמח...
כן הבנתי, אין לי רעיון למשהו כזה.
אבל איך נקראת האפליקציה? אפשר לחפש אלטרנטיבות שלה לחלונות.

לגבי השיטה עצמה, רחמנות על מי שצריך לקרוא את הטקסטים המתורגמים... נסה לתרגם מעברית לאנגלית וחזור לעברית כדי להבין מה עובר עליו.

avi11

משתמש פעיל
כן הבנתי, אין לי רעיון למשהו כזה.
אבל איך נקראת האפליקציה? אפשר לחפש אלטרנטיבות שלה לחלונות.

לגבי השיטה עצמה, רחמנות על מי שצריך לקרוא את הטקסטים המתורגמים... נסה לתרגם מעברית לאנגלית וחזור לעברית כדי להבין מה עובר עליו.

לא רוצה להשמע גזען אבל לא תמיד אני חס על נציג מכירות גוי....
חרשתי את הרשת למצוא כזה דבר מצאתי מוצר שלהבנתי הוא כזה והוא של חברת ג'ינגר יש להם מוצר לחלונות אבל לא באותה צורה אלא סתם חלון תרגום

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לעצם העניין.
לא יודע על אפשרות להמיר כזה דבר, זה נשמע לי הזוי עד בלתי אפשרי שיש כזה דבר.

אבל, זה אמור לעבוד שהוא שולח לשרת ומקבל נתונים, אתה צריך להסניף את התעבורה של המכשיר ולראות לאן הוא פונה ומה הוא מקבל חזרה ואז תנסה לגשת לשם ישירות באמצעות כתיבת קוד משלך לexe
בהצלחה

avi11

משתמש פעיל
לעצם העניין.
לא יודע על אפשרות להמיר כזה דבר, זה נשמע לי הזוי עד בלתי אפשרי שיש כזה דבר.

אבל, זה אמור לעבוד שהוא שולח לשרת ומקבל נתונים, אתה צריך להסניף את התעבורה של המכשיר ולראות לאן הוא פונה ומה הוא מקבל חזרה ואז תנסה לגשת לשם ישירות באמצעות כתיבת קוד משלך לexe
בהצלחה

תוכל להחכים אותי יותר לגבי 'הסנפת תעבורה'?
אפשר לעשות זאת גם באימולטר?

מומחה

משתמש רשום
תוכל להחכים אותי יותר לגבי 'הסנפת תעבורה'?
מכיר fiddler ?
  1. התקן והפעל fiddler
  2. פתח את הפורט של fiddler (ברירת מחדל 8888 אאל"ט) בחומת אש של חלונות (windows firewall)
  3. תתחבר עם הטלפון לאותה רשת של המחשב,
  4. בהגדרות רשת ה WIFI באנדרואיד תגדיר פרוקסי 'ידני', הכתובת IP של המחשב שלך והפורט.
  5. אם התקשורת בין האפליקציה לאינטרנט מאובטחת תצטרך גם להתקין בטלפון אישור אבטחה של fiddler שיאפשר לך לצוטט לתקשורת מאובטחת (קצת יותר מורכב, קשה לי להסביר כעת)
אפשר לעשות זאת גם באימולטר?
בעיקרון כן, אתה צריך שהוא יהיה באותה רשת עם המחשב (שתוכל לתקשר ביניהם)

אבל מה תעשה עם האינפורמציה שתקבל משם? אתה מתכוון לפתח את ה EXE בעצמך ?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לא רוצה להשמע גזען אבל לא תמיד אני חס על נציג מכירות גוי....
לא קשור לגזען.
זה פשוט ממש לא מובן לפעמים. לדוגמה - אתה תזמין מוצר אחד ותקבל משהו אחר לגמרי.
ואף אחד לא יאשים אותך בגזענות כשתנסה להחליף למוצר המקורי..
רק יראו לך שכך וכך כתבת...

avi11

משתמש פעיל
אבל מה תעשה עם האינפורמציה שתקבל משם? אתה מתכוון לפתח את ה EXE בעצמך ?[/QUOTE]

לא אני אפתח אלא מישהו אחר שקצת יותר מבין בזה.
תלוי כמה פשוט זה יהיה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה