עריכת סרטים מקרטעת ב- multi cam

• פותח הנושא mgv
  • פורסם בתאריך

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני עובדת ב multi cam עם איזה 6 מצלמות
המחשב אמור לסחוב את זה [מחשב חדש וחזק מאוד]
והעריכה מקרטעת ואני לא מצליחה לערוך, הורדתי איכות צפיה ועדיין,
מה יכולה להיות התקלה?

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פרוקסי עשית?

• תודה
Reactions: mgv

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פרוקסי ממיר לך את הקבצים זמנית בתוך התוכנה לקבצים קלים יותר ועוזר למחשב להתמודד עם גלם באיכות גבוהה בצורה טובה יותר, כמובן שביצוא זה מייצא לך באיכות גבוהה ולא את הפרוקסי

שמה לך פה 2 הדרכות שמצאתי ביוטיוב, אם חסום לך תכתבי מייל ואני אשלח לך, פשוט אין לי כח לפרט את התהליך ;)

• תודה
Reactions: mgv

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
פרוקסי ממיר לך את הקבצים זמנית בתוך התוכנה לקבצים קלים יותר ועוזר למחשב להתמודד עם גלם באיכות גבוהה בצורה טובה יותר, כמובן שביצוא זה מייצא לך באיכות גבוהה ולא את הפרוקסי

שמה לך פה 2 הדרכות שמצאתי ביוטיוב, אם חסום לך תכתבי מייל ואני אשלח לך, פשוט אין לי כח לפרט את התהליך ;)

תודה, מקוה שיעזור,
רק לא הבנתי אחרי שהמרתי את הקבצים, איך זה עולה לתוכנה אוטומטי? או שאני צריכה לקשר?
זה עובד רק אם הפרויקט חדש או אפשרי עם פרויקט שכבר עבדתי עליו?

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה, איך זה מתקשר לקבצים אחרי ההמרה?
הוא המיר ואני לא רואה את זה רק בתיקיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה