חיפוש/החלפה עצומה!!

האם גם אתה מצפה להמשך האשכול "תווים כלליים בוורד"?

• אני כבר יודע את כל מה שתלמיד עתיד לחדש בענין זה

הצבעות: 0 0.0%

• סה"כ מצביעים
    41

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פניתי לידידנו היקר הרב @גיוון, ושאלתיו מתי נזכה להמשך הארת האשכול הנפלא על "תווים כלליים בוורד". כמובן שב"ה הוא עסוק עד למעלה ראש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@לאה.ש, תווים כלליים בוורד - מיועד לחיפושים והחלפות חכמים במיוחד. נותן מגוון ענק של אפשרויות החלפה.

יעויין כאן.

ניתן עדיין לשנות את ההצבעה...

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

yissch

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יושבים ומצפים? כן בוודאי. אבל לפתוח עצומה? בעיניי לחץ פסול ומיותר. הרי האיש תרם מזמנו ומכוחו לעזור לאנשים. ולא חייב כלום לאף אחד. המשיך לתרום בכל שאלה שעלתה כאן בפורום וכתב מאז שמתי שיתאפשר לו ימשיך. אז כמה שאני מבין את גיוון ואני מבין מאוד. ככה אני לא מצליח להבין את פותח האשכול.

א. סופר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למצפים
ממולץ בחום הקורס של הרב @ישורון קובי הכנת חומר לעימוד. שם בוודאי תמצאו את מבוקשכם. ובהבטחה עוד מלנטא דברים עצות ורעיונות של מעמד מהשורה הראשונה (לא בלשון המעטה כלל!).
חג שמח

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למצפים
ממולץ בחום הקורס של הרב @ישורון קובי הכנת חומר לעימוד. שם בוודאי תמצאו את מבוקשכם. ובהבטחה עוד מלנטא דברים עצות ורעיונות של מעמד מהשורה הראשונה (לא בלשון המעטה כלל!).
חג שמח
אכן כן. גם אני מלומדי ומעריצי הקורסים הנפלאים של ר' @ישורון קובי.

ועם כל זאת, אין תחליף לכתיבה מסודרת ומנומקת של החומר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה