עזרה עצה לשיער מתנפח

ענינית

משתמש פעיל
הבו עצה לביתי בת 13 שהשיער שלה מלא נפח, הקוקו שלה נפוח נפוח. ניסתי לבקש עזרה מקצועית מספריות הם לא כ"כ ידעו לעזור לי. היא ממש סובלת כי החפיפה של השיער היא סיוט ואח"כ לסרק אחרי אמבטיה גם אני וגם היא בוכות.

אחת.....

משתמש פעיל
הבו עצה לביתי בת 13 שהשיער שלה מלא נפח, הקוקו שלה נפוח נפוח. ניסתי לבקש עזרה מקצועית מספריות הם לא כ"כ ידעו לעזור לי. היא ממש סובלת כי החפיפה של השיער היא סיוט ואח"כ לסרק אחרי אמבטיה גם אני וגם היא בוכות.
החלקה צרפתית

hellen

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
האמת הציעו לי החלקה אבל נראה לי שהיא צעירה מידי בשביל זה והשיער יראה לא טבעי, סוג מגוהץ.
את מתכוונת לסוג אחר אני מבינה. יש לך פרטים? המלצה?
נכון האמת שהחלקות בכלליות לא הייתי ממליצה בכזה גיל,
אך אני מדברת על החלקה שהיא לא כ"כ מחליקת את השיער היא רק מורידה נפח,
היא עשויה מחומרים טבעיים כך שאין מה לדאוג,
היא נקראית החלקת קרטין-קרטין הוא חומר משקם שיער לעיתים מכניסים אותו גם בשמפואים,ובמרככים,
זה עסק טיפה יקר אך שווה מאד ,מאד ממליצה
בכל אופן איזה אזור את גרה

Kenyonit

משתמש מקצוען
הקוקו שלה נפוח נפוח. ניסתי לבקש עזרה מקצועית מספריות הם לא כ"כ ידעו לעזור לי. היא ממש סובלת כי החפיפה של השיער היא סיוט ואח"כ לסרק אחרי אמבטיה גם אני וגם היא בוכות.
תעשי לה צמה
גם נשאר מסודר, גם לא מתנפח וגם בלי קשרים
ושמן תינוקות מאוד מאוד עוזר ומוריד נפח (וגם בריא לשיער)

והחלקה לא כדאי.
הורס את השיער ויתחילו לגדול שורשים וזה צריך להיות עקבי. (אם היא רק בת 13 היא תצטרך להמשיך את זה עד גיל 20 או מתי שתתחתן..)

ענינית

משתמש פעיל
תעשי לה צמה
גם נשאר מסודר, גם לא מתנפח וגם בלי קשרים
ושמן תינוקות מאוד מאוד עוזר ומוריד נפח (וגם בריא לשיער)
נמאס לה מצמה וחוץ מזה בשבתות או ארועים קטנים- שלא הולכים לספרית היא שוב בבעיה
וכמו שאמרתי החפיפה והסרוק כל יום מפרך

אפרת ברזלאי

משתמש פעיל
החלקה צרפתית
עדין קיימת?? ממש קשה להשיג אותה,
רק שימי לב שהחלקה כזו לא תחזיק עליה חזק, נשמע שהשיער ממש יבש ומנופח וזה פחות יעיל.
קרטין ואורגני הם שתיהם במטרת שיקום שיער,
אורגני יותר חזק- מומלץ למי שיש לה שיער קשה,
קרטין- עושה ממש טבעי ועדין, הבעיה שהקרטין האמיתי (פעם היו עושים אותו) פחות מצוי היום כשנכנסו ההחלקות המאושרות מטעם משרד הבריאות לכן לרב החלקה שהיא קרטין היא מעורבת גם באורגני וכן להפך (אורגני מעורבב קצת בקרטין שנותן לו את הברק והטבעיות) אפ' שהספרית מבטיחה לך שזה קרטין טהור.
ממליצה לברר טוב טוב אצל הגדולות בתחום שעושות החלקה, אולי לא כדאי להתחיל בכזה גיל, מאוד תלוי גם בהרגשה של הילדה (בסמינר, בבית ספר) היום מאוד נפוץ ומקובל לעשות החלקה מגיל צעיר.

נערך לאחרונה ב:

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ממליצה מנסיון על סרום או סיליקון לשיער
רק על הקוקו ולא על השורשים
מוריד נפח ומשאיר ברק
וקרטין מושלמת לסידור השיער וסביר להניח שלא תצטרכי לחזור עליה כל שלושה חודשיםאם השורשים שלה חלקים
בהצלחה

אנונימי123

משתמש מקצוען
הי אשמח לשמוע עוד על קרטין...
מנסיון !!!
עושים את זה אצל ספרית או שזה משהו ביתי?
וכן אשמח לקבל תמונות ממשהי שעשתה למייל: kthsugkthsugאין לכתוב כתובת מייל

תודה רבה!!!

חני S

משתמש מקצוען
אם זה בא עם תלתלים אולי פתיחת תלתלים יכולה לעזור?
אין לי נסיון אבל ראיתי על משהי והיה לה מהמם!
שווה לבדוק על זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה