התייעצות עסק למשלוחי מנות מעוצבים

דוציל

משתמש צעיר
חייבת התייעצות:

אני יחד עם שותפה חושבות השנה לעצב משלוחי מנות ולמכור

האם זה יכול להיות רווחי?
במה כדאי להשקיע וממה כדאי להימנע?

אני כבר יודעת שלא שווה לי להשקיע בכלים יקרים כי זה יקפיץ את מחיר העיצוב ובסביבה שאני גרה נוטים פחות להשקיע סכומים גבוהים במשלוחי מנות מעוצבים.

הפנו אותי לספקים בכפר קאסם שמוכרים כלים ואביזרים לעיצוב ונאמר לי שם אמצא ממש בזול...
אולי עוד ספקים או תערוכות שבהם אפשר למצוא כלים במחירים שווים?

אשמח לכל מידע בנושא שהעלתי

יודעת הכל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בעיקרון זה תלוי מה ההוצאות שלך ובכמה תמכרי,
אנחנו עשינו שנה אחת משלוחים לישיבה אמריקאית שההורים בחול והצענו להם לשלוח, יותר בקטע האישי,
תכלס זה היה מזה לא ריוחי, כי גם המוצרים עלו מלא,
וגם זה היה מלא השקעה וטררם, ולהתעסק מפה ולשם,
אם משעמם לך ויש לך זמן וביקוש, יש מצב שזה יעבוד,
אם את לחוצה בזמן, לדעתי לא כדאי להתחיל עם זה,
זה מלא בלאגן.....

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יכולה רק לתת לך טיפים מניסיוני -
אני מוכרת המון לפורים. בעיקר פרלינים עם לוגו מיוחדים לעמותות, חברות וכו'
ובשנים עברו ראיתי -
לא היה לי פורים.
הגעתי לפורים אחרי לפעמים 3 לילות בלי שינה רצוף!
טירוף השכל
לא כל דבר שווה כסף!!! ממש לא!!!
כיום ב"ה עמוסה מאד, ומקבלת עבודות שיוצאות ממני - אחרונות בתענית אסתר בבוקר
ממליצה לך גם - לקבוע כללים ולא להסחף אחרי הרצון אולי להרוויח עוד מארז או או צלופן
כי זה סוחט כוחות נפש וגוף שלא ממש מתכתבים עם המציאות
ולגבי ההכנסה -
שבי ותחשבי עד הפרטים הקטנטנים כולל עלות צלופן (תופתעי, זה לא זול!) וסרטים (בכלל סיפור הזוי)
וגם עלות של נרות דבק חם, סיכות מהדק בכמויות וניר מרשרש וכן הלאה
עד השקל האחרון!!!!!!!!!!
ורק אז תבדקי ותמיד תוסיפי כדי שתצאי ברווח
אם יש לך שאלות ספציפיות - אשמח הלאה לענות
אבל זה כתבתי ככה בשלוף מה שבוער לי על הלשון בנושא הזה.

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה