דרוש מידע עסקים קטנים- דרך מי אתם עושים משלוחים?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
ל
אגב, יש אתר שמאפשר לתכן את המשלוחים בצורה יעילה (כרגע בשל המצב פורסם שזה בחינם)
של חברת https://www.bringg.com/

האתר:

Bringg Now
Bringg Now
now.bringg.com
now.bringg.com

כתבה בנושא:
www.geektime.co.il

חברת Bringg הישראלית תאפשר לעסקים קטנים להקים מערך משלוחים בחינם | גיקטיים
בעקבות משבר הקורונה הפכו המשלוחים לקרש ההצלה של לא מעט עסקים קטנים. אבל ניהול לוגיסטי של משלוחים ומלאי יכולים להיות עניין מורכב. Bringg הישראלית, שפיתחה מוצר לניהול לוגיסטיקה ומשלוחים, הודיעה כי תאפשר לעסקים קטנים בישראל להשתמש בשירות בחינם
www.geektime.co.il
www.geektime.co.il
לא ממש הצלחתי להבין איך זה קשור.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עבדתי עם צ'יטה אבל הם נהגים ערבים בלי שום אחריות זורקים את החבילות ושוברים גם אם יש ביטוח לא שווה הכאב ראש
עברתי ל"השליח"
במקומות מרוחקים הם עובדים עם קבלני משנה
בכל מקרה יש להם מעקב חבילה וצילום הספקה ליד דלת הלקוח.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ל

לא ממש הצלחתי להבין איך זה קשור.
כתוב בכותרת "התייעצות- עסקים קטנים- דרך מי אתם עושים משלוחים?"
ובכתבה כתוב שיש חברה שמאפשרת לעסקים קטנים להקים מערך משלוחים בחינם.
(בד"כ יש לכל עסק קטן כמה שליחים בודדים וזה מאפשר לתאם ולתכנן עם השליחים את המשלוח.)

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
עבדתי עם צ'יטה אבל הם נהגים ערבים בלי שום אחריות זורקים את החבילות ושוברים גם אם יש ביטוח לא שווה הכאב ראש
עברתי ל"השליח"
במקומות מרוחקים הם עובדים עם קבלני משנה
בכל מקרה יש להם מעקב חבילה וצילום הספקה ליד דלת הלקוח.
תודה.
תוך כמה ימים מגיעים חבילות? מחירים בערך (אולי בפרטי)?

אותיות מאירות

משתמש מקצוען
אני עובדת עם קל כנשר (חודשיים+)
מתחייבים עד שלוש ימי עסקים,
בפועל בד"כ זה יום אחד עד יומיים. (המקומות הממש רחוקים - צפון ודרום לוקח 3)
שירות מצוין, אין פאשלות ועושים רושם אחראי וטוב.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת עם קל כנשר (חודשיים+)
מתחייבים עד שלוש ימי עסקים,
בפועל בד"כ זה יום אחד עד יומיים. (המקומות הממש רחוקים - צפון ודרום לוקח 3)
שירות מצוין, אין פאשלות ועושים רושם אחראי וטוב.
נשמע יותר טוב.
מה סביבות המחירים שלהם?
כמה צריך לשלוח בחודש?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אצל רב החברות
משלוחים לערים מרכזיות יבוצעו ביום למחרת
ואילו לישובים קטנים/ מרוחקים - פעם ביומיים שלושה.

רוב החברות לא שולחות באופן ישיר לכל רחבי הארץ
אלא עובדות עם קבלני משנה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כתבתי שאני מנסה אולי לגבש קבוצה של כמה עסקים. אם יש עוד מישהו שרוצה אשמח לדעת.
וגם חשוב לי לדעת איפה אפשר.
קיבלתי מיילים שנוספו עוד כמה נקודות חשובות, כמו, לא להתחייב למינימום מסויים בחודש, ולא להתטרך לשלם סכום גדול מראש ועוד.
אשמח להצטרף לכזאת קבוצה. כרגע משתמשת בשירותי הדואר הרשום של דואר ישראל. יש להם גם שירות משלוחים אזורי במחיר של קרוב ל 30 ש"ח. בכל אופן, אני מאוד רוצה לשפר את השירות שלי ללקוחות, אבל משלוח מהעסק לבית יעלה לי יותר מדי. בקיצור - count me in

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אשמח להצטרף לכזאת קבוצה. כרגע משתמשת בשירותי הדואר הרשום של דואר ישראל. יש להם גם שירות משלוחים אזורי במחיר של קרוב ל 30 ש"ח. בכל אופן, אני מאוד רוצה לשפר את השירות שלי ללקוחות, אבל משלוח מהעסק לבית יעלה לי יותר מדי. בקיצור - count me in
אחרי בדיקה יותר רצינית,
אולי כדאי לפתוח אשכול ספציפי לזה, אבל אכתוב בקצרה:
יש לי כיוון של חברה, שלוקחת לרוב אזורי הארץ (בין חיפה לבאר שבע אם אני לא טועה), מהיום למחר!!, לשאר איזורי הארץ (כולל אילת), תוך שלשה ימי עסקים.
דיברתי עם חבר ששולח דרכם, ראיתי את רשימת המשלוחים שלו שם, דרך החשבון שלו שם, הוא טוען ש-90 אחוז מהמשלוחים אכן מגיעים תוך יום אחד! אבל לא ברמה שהוא יכול להבטיח ללקוח שיגיע למחרת. לצרכים שלי זה מספיק.
אין שם מינימום משלוח בחודש, אבל המחירים שם יקרים יחסית אם לא שולחים הרבה.
אני רוצה לנסות לדבר עם המנהל (חרדי) שם על כיוון של כמה בעלי עסקים, כמובן שכל אחד יקבל חשבון שלו, רק שכולנו נגיע ביחד ונקבל מחיר טוב.

מי רוצה להצטרף?

אדגיש, עדיין לא דיברתי עם המנהל על כל זה, ייתכן בהחלט שלא יסכים. אני רק רוצה לדעת אם יש כיוון. יש כבר כמה שכתבו לי בפרטי.

ROOOT

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי בדיקה יותר רצינית,
יש לי כיוון של חברה, שלוקחת לרוב אזורי הארץ (בין חיפה לבאר שבע אם אני לא טועה), מהיום למחר!!, לשאר איזורי הארץ (כולל אילת), תוך שלשה ימי עסקים.
דיברתי עם חבר ששולח דרכם, ראיתי את רשימת המשלוחים שלו שם, דרך החשבון שלו שם, הוא טוען ש-90 אחוז מהמשלוחים אכן מגיעים תוך יום אחד! אבל לא ברמה שהוא יכול להבטיח ללקוח שיגיע למחרת. לצרכים שלי זה מספיק.
אני רוצה לנסות לדבר עם המנהל (חרדי) שם על כיוון של כמה בעלי עסקים, כמובן שכל אחד יקבל חשבון שלו, רק שכולנו נגיע ביחד ונקבל מחיר טוב.

מי רוצה להצטרף?

אדגיש, עדיין לא דיברתי עם המנהל על כל זה, ייתכן בהחלט שלא יסכים. אני רק רוצה לדעת אם יש כיוון. יש כבר כמה שכתבו לי בפרטי.
נשמע טוב, נשמח לשמוע מחירים.
אין לי הודעות פרטיות.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אחרי בדיקה יותר רצינית,

מי רוצה להצטרף?

אני בעניין

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אחרי בדיקה יותר רצינית,

מי רוצה להצטרף?

אשמח לשמוע פרטים

שלמה.ש.

משתמש צעיר
אחרי בדיקה יותר רצינית,

מי רוצה להצטרף?

גם אני הייתי רוצה להצטרף
אני שולח בערך 7 עד 10 חבילות בחודש ועובד עם חברה מאוד טובה אבל הבעיה היא שיש לי מינמום של 500 ש"ח בכל חודש והרבה מאוד פעמים אני משלם 100 או 200 ש"ח רק בגלל המינמום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה