דרוש מידע עמלת סליקה לעסק

למח

משתמש רשום
רציתי להתיעץ האם 3.5 אחוז עמלה נקרא הרבה [על ידי חברת כאל] אם זה הרבה איך עושים שישמו פחות........

למח

משתמש רשום
אז למה הם לוקחים כל כך הרבה ..ומה אני אמור לעשות בשביל להגיע ל1 אחוז זה מערכת סליקה שעובר ...עשרות אלפים כל חודש........

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אפשר לקבל הצעה ממתחרים ואז לבדוק מול הסוכן בכאל אם הוא יכול לתת לך את העמלה הזו

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני משלם בגמא 0.8

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רציתי להתיעץ האם 3.5 אחוז עמלה נקרא הרבה [על ידי חברת כאל] אם זה הרבה איך עושים שישמו פחות........
ה' ישמור... מספר דמיוני.
אני משלמת בכאל 0.88%

ואגב, את בטוחה שזה העמלה שהם אמרו לך על שלושת המותגים בכרטיסים ישראליים?
כי זו בערך העמלה על כרטיסי תייר. (3.25%, שאגב, עד לפני תקופה קצרה זה היה 2.5%, והם העלו ב-0.75%).

למח

משתמש רשום
אז איך יש להם תעוזה לקחת 3.5 אחוז כבר הרבה זמן ופעם היה גם יציל[חברה שמביא תוך שבוע את הכסף ולא תוך חודש] שביטלו לפני חצי שנה שלקחו עוד 3.5 אחוז לפחות סך הכול 7 אחוז בערך

למח

משתמש רשום
ה' ישמור... מספר דמיוני.
אני משלמת בכאל 0.88%

ואגב, את בטוחה שזה העמלה שהם אמרו לך על שלושת המותגים בכרטיסים ישראליים?
כי זו בערך העמלה על כרטיסי תייר. (3.25%, שאגב, עד לפני תקופה קצרה זה היה 2.5%, והם העלו ב-0.75%).
מה הפירוש שלושת המותגים

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש לא בהכרח. מניסיון שלי שילמתי בישראכרט פחות.
מסתבר שזה תלוי בהיקף הסליקה. כי כאל נותנים את המחירים הכי טובים.

בנוסף, כנראה שזה בשנה-שנתיים האחרונות, כי הפערים בין מקס (לאומי קארד לשעבר) וישראכרט לבין כאל, היו מאוד מאוד משעותיים, עד כדי שאפילו לא היה מה להשוות ביניהם להתמקחות..

למח

משתמש רשום
אצלו מקבלים כל הכרטיסים כולל דיינרס ואמקס ...בגלל זה משלמים עמלה כזה יקרה ] וחוץ מזה יש מסוף בחברת ישראכרט...... האם זה צעד נכון

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה חברות של מתחרים יש......
תנסה בגמא או ביופיי. אם אתה סולק יותר עשרות אלפים בחודש, אתה אמור להגיע ל-0.8-0.9%, בלי להתאמץ יותר מדי.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלו מקבלים כל הכרטיסים כולל דיינרס ואמקס ...בגלל זה משלמים עמלה כזה יקרה ] וחוץ מזה יש מסוף בחברת ישראכרט...... האם זה צעד נכון
בגמא ויופיי מקבלים את כל המותגים. על דיינרס ואמקס הם יקחו לך עמלה טיפה יותר גבוהה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@למח ממה שכתבת בהודעה 10 ובהודעה 15, איך שאני קוראת נכון את התמונה, אתה כלל לא סולק מול כאל, אלא מול חברת סליקה חיצונית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה