עמוד קומיקס

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בס"ד נעשה ונצליח

חברה תעשו טובה גדולה , זה העמוד קומיקס הראשון שלי שאני מצייר במחשב לכן חשוב לי מאוד חוות דעתכם (האיכות ירודה )

קבצים מצורפים

• איכות נמוכה.jpg
    KB 960.1 · צפיות: 11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בסה"כ כיוון יפה. ממש.
הדמויות ממש חמודות. יש להן אופי.
ברשותך, כמה הארות.
יש לך יצירות יותר ברמה מהביצוע כאן.
השלוליות נראות כמו עננים. הן לא משתלבות באדמה.
העננים נראים כבדים כגושי סלע. חסרה בהם הרכות של ענן.
הגוונים של הרקע הוחזית לא מדברים באותה שפה. הרקע קודר וכהה ומקדימה המון תאורה.
אוף.. מקווה שלא תראה את זה כקטילה.
שה' יהיה עם אצבעותיך:)

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בס"ד נעשה ונצליח
תודה על הערה , אדרבה אני זקוק לזה
לא הבנתי את המשפט הבא : "הגוונים של הרקע הוחזית לא מדברים באותה שפה. הרקע קודר וכהה ומקדימה המון תאורה." אשמח להסבר...

וכן, ה' עם אצבעותי - {אני כהן...}

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י beni1;1402093:
בס"ד נעשה ונצליח
תודה על הערה , אדרבה אני זקוק לזה
לא הבנתי את המשפט הבא : "הגוונים של הרקע והחזית לא מדברים באותה שפה. הרקע קודר וכהה ומקדימה המון תאורה." אשמח להסבר...

וכן, ה' עם אצבעותי - {אני כהן...}

ה' עם אצבעותיך, ואברך שימשיך להיות איתן.
אני מקווה שהפעם יהיה ה' עם פי...

באופן הגיוני אם יש אור בתמונה - יש לו מקור. מהיכן הוא מושפע/מגיע. בתאורת יום- ביום בו השמיים מכוסים בעבים התאורה ברחוב מושפעת והכל נראה קודר יותר.
אם השמש זורחת התאורה מושפעת גם אז מכיוון האור, ואז יש לשים לב לפי נקודת מקור האור איפה הצל נופל .. איך האור מתפזר.. ועוד דברים.

בלילה, הכל חשוך, [כולל הדמויות וכל האובייקטים הקיימים בחוץ] ואם יש תאורה של פנס רחוב למשל, אז רק האזור של מקור האור מושפע מהתאורה. מה שקרוב יותר למקור האור - שם התאורה חזקה יותר, ולאט לאט מתפזר האור ומשפיע על התאורה בתמונה - ככל שמתרחקים יותר ההשפעה יותר קטנה. [תאורה של זרקור למשל [כשמה כן היא] זורקת את האור החזק גם קדימה שלא כמו בתאורת רחוב שמתפזרת]

מקווה שהבנת משהו מתוך בליל המילים...:)

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חמוד מאד
תסגור את הקובץ על צבעי RGB כי ככה הצבעים זרחניים ולא אמיתיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה