Elementor עמוד ארכיון פוסטים לא שואב תקצירים

sari gurt

css
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש לי עמוד של ארכיון פוסטים והוא לא שואב את התקציר מהפוסט (האתר לא בנוי באלמנטור)
יש לי ידע בסיסי בphp האם אני יכולה להוסיף חתיכת קוד לפתור את הבעיה?
תודה מראש

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יתכן שזה בעיה הגדרות הצגת התוכן, כפי שמופיע כאן:

My Excerpt isn’t Showing on My Posts Page!
Check in your Customizer for Content Options or a similar section. Your theme may have a setting under Content Options for Blog Display that is set to show a Full post by default. If so, change it to Post excerpt and Publish your changes.
If this does not resolve the issue, bear in mind that not all themes support excerpts. Browse through the themes that support excerpts here. Or, you can use the More Block instead.

sari gurt

css
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
הוא מראה תקציר אבל לא של הפוסטים
יתכן שזה בעיה הגדרות הצגת התוכן, כפי שמופיע כאן:

My Excerpt isn’t Showing on My Posts Page!
Check in your Customizer for Content Options or a similar section. Your theme may have a setting under Content Options for Blog Display that is set to show a Full post by default. If so, change it to Post excerpt and Publish your changes.
If this does not resolve the issue, bear in mind that not all themes support excerpts. Browse through the themes that support excerpts here. Or, you can use the More Block instead.

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תפני אלי למייל שבחתימה אנסה לעזור לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה