עזרה על מה אנחנו מתלוננות-סקר

• פותח הנושא bp1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

אמא פלוס

משתמש מקצוען
1,2,15 (כמו שאמרה אחת מהנ"ל: למה אני כל היום מסדרת ואף אחד כאן לא שם את הדברים שלו במקום...
אבל עכשיו עשינו מבצע מאד מוצלח, ב"ה, מקווה שישנה את המצב)
אם היא תעשה סקר בגוגל דוקומנט זה יהיה לה מאורגן טוב יותר.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

שביעית

משתמש מקצוען
אימא'לה. אני מתלוננת על הכל....:eek:

אבל אני לא כזו קוטרית:(

ברצינות, אני לא מצליחה לדרג. הכל מדבר אלי:mad::mad:

מילקשייקית

משתמש מקצוען
חושבת שאני, ואת, וכולן מחזיקות בתלונה - או יותר נכון אוחזות בה כבחבל הצלה, שלא משנה מה צורתו או פיתוליו, העיקר שהוא קיים, כמאמר החכם (טיפש) "תן לי על מה להתלונן - ואשמח".
התלונה והטרוניה הם אבי אבות זכויותינו, והם בעצם המפתח שלנו לכל מיני שערים נעולים, וגם אם יש דרך אלטרנטיבית לתחליף - הם מן הסתם הקלים ביותר, כי אז - גם אנחנו משיגות את מבוקשינו, וגם אנחנו 'מקורבנות'.
אם לא התלונה - איך יכולנו לשנות את האחרים? (למה אתה כזה? למממה?) או לנתב אותם לפעול לפי רצוננו, בלעדיה, אנשי השרד למיניהם או אוחזי הקריירה היו עושקים מאתנו את מה שמגיע לנו בצדק (כן, שלום! בעצם בכלל לא שלום, רציתי להתלונן על האשפה שמתגבההת ליד ביתי. מה? לא מענין אותי אם היום פינו, מה? דברי בכבוד חצופונת, מה? את לא מהעירייה? מאגד? אז למה לא אמרת בתחילה???) ולולא מתנת התלונה היו חיינו משעממים ואפרוריים - כי מה אני אדבר עם אמא שלי שעות בטלפון - אם לא על זה שאני לא מספיקה כלום?
על כן זכורנה וחלילה אל תשכחנה, לא לימוט את המתנה הזו מידכם, ולהשתמש בה בכל אפשרויותיה הבלתי נגמרות.
רק תודיעו לי קודם, ואברח לי לארץ אחרת....
:D:confused::eek::(:mad::):p;):rolleyes::cool::eek:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה