עזרה על איזה מכשיר פלאפון כשר אתם ממליצים?

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אין היום חדשים.מי שאומר שיש חדשים הוא שקרן!!!
כי יצרו את זה לפני בערך 17 שנה משהו כזה..
תתפלא אבל יש כאלה שחשבו שכדאי לשלם אז 4500 על 10 פלאפונים ועכשיו להרוויח 1300‎

מישה רוצה אני מוכר סי 3 מחודשים טובים באריזה סגורה כמובן ב600.אולי אפילו 500
מה זה סי 3?‏‎

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אין היום חדשים.מי שאומר שיש חדשים הוא שקרן!!!
כי יצרו את זה לפני בערך 17 שנה משהו כזה..
מישה רוצה אני מוכר סי 2 מחודשים טובים באריזה סגורה כמובן ב600.אולי אפילו 500
שחכתי לציין שזה עם אחריות שנה או חצי שנה

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
מה זה אצלי? חנות? בית?
לא בשביל לקנות, אלא בשביל הידע, חוץ מזה שאתה מדבר על סי 3 ולא על סי 2. [אולי הייתה לך טעות בהקלדה?]

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אגב עם כבר אז כבר למי שרוצה יש לי עכשיו שתי מכשירים חדשים מהאריזה בקושי נעשה שימוש
נראים חדשים.עובדים כחדשים.הכל 100 אחוז.
1.נוקייה 105 מכשיר טוב קטן נוח.קליטה טובה.
פנס.הוא תומך כשר לכל החברות בכשר.אבל יש בו רק משחקים ואסמסים.שזה אומר שאם תכניס סים לא כשר יהיה לך רק אסמס ללא גלישה.והוא דור 2.
במחיר מציאה ב150 שח
2.נוקייה 3310.מכשיר יפה שמיעה מעולה
דור 2 נוטה לדור 3.מהיר מאוד
כולל אפשרות לחסום מישהו.
עם תמונות רקע מרהיבות שהוספתי.
וגם זה חדש נראה כחדש.עובד כחדש.ב300

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חברים תראו איזה שיחות אנחנו מנהלים על פלאפונים פשוטים שעברו מן הארץ כבר, כאילו זה גלקסי S10...... מה נהיה איתנו?

איך לא קם בעל היוזמה שהוציא פלאפון כשר טוב באמת, לא מחודש ולא מחודש ברמה גבוהה? חדש ממש. מה כבר ביקשנו?

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
חברים תראו איזה שיחות אנחנו מנהלים על פלאפונים פשוטים שעברו מן הארץ כבר, כאילו זה גלקסי S10...... מה נהיה איתנו?

איך לא קם בעל היוזמה שהוציא פלאפון כשר טוב באמת, לא מחודש ולא מחודש ברמה גבוהה? חדש ממש. מה כבר ביקשנו?
יש בשוק עדין 208 חדש ב700 שקל.
יש לך את הK35.
ויש לי חבר שיש לו דבליו 8 והוא אמר שזה פגז

כהנית

משתמש מקצוען
ליש יאנג מקורי שלמתי עליו כמה מאות אין בו שום דבר אטרקטיבי אבל הוא תותח!!
כי השמע בו מעולה וגם הקליטה ומי שיודע לא לשחק בו סתם גם לא מבזבז בטריה.
ממליצה בחום...

משה10

משתמש פעיל
נראה שהחברה כאן באמת לא ראו את ה K35
שווה לקחת אותו ליד כמה דקות, ואח"כ לדבר.
אני מחזיק 2 טלפונים בקביעות בכיס, בשנים האחרונות אלו שהחזיקו הכי הרבה היו אכן נוקיה 208 וC2 שעדיין פעיל (טפו טפו טפו), אבל לפני כמה חודשים כשנפטר לי הנוקיה באופן טרגי (מקרה טביעה נוסף השנה, שלא דווח בעיתונים...) ולקח איתו לשמי רום את כל אנשי הקשר שלי (אר"ן) עברתי לK35, מה אומר ומה אדבר, קודם כל אנשי הקשר מגובים לי כבר בכרטיס זכרון ואני מוריד אותם למחשב פעם בחודש בקובץ אקסל!!! יש בו שמיעה גם לחרשים, צילצולים גם למתים, כל השיחות של החודשים האחרונים מוקלטות ללא מגע יד אדם (בהתנצלות של הודעתי על כך, בכל אופן מי שרוצה את השיחה שלו שיבקש במייל) לוח שנה עברי עם כל הזמנים, טפטים יפים, צלילים עדכניים (וזה משמח עד שבאמצע הרחוב אני שומע בקולי קולות "הייליגע בשעפער די האסט געבעטן דאווענען", ומנסה להבין מאיזה חיידר זה, וקולט שזה הניגון שהיום הילדים סגרו עליו).
במחילה מהC2 הזקן והותיק, שלאחרונה מתחיל להסמיק מבושה...
ממליץ בחום.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למישהו יש מושג איפה קונים K35 במחיר הכי זול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה