עזרה עכשיו! 1:45 אוטובוס עם תא מטען תקוע בכניסה לירושלים מה עושים?

• פותח הנושא Mix
  • פורסם בתאריך

Mix

משתמש מקצוען
עכשיו! 1:45 אוטובוס עם תא מטען תקוע בכניסה לירושלים
מה עושים?
יש למישהו רעיון?
הנהג לא מוכן שמכבי אש יפרצו
יש שם אנשים כבר שעה מחכים לעגלות שלהם עם תינוקים בקור נורא
בחורים עם תפילין ומזוודות.....

מי שיש לו דרך לעזור שיפנה
053-3108638

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אולי 'ידידים'...

Mix

משתמש מקצוען
באגד אמרו להישאר ליד החפצים כי הם לא לוקחים אחריות על החפצים
לא מוכנים לקחת מספרי טלפון של הנוסעים לעזור להם בבקר...
הצליחו בינתיים לפרוץ סדק צר...
אחי שנמצא שם בס"ד בנס הצליח להשחיל יד ולהוציא את התפילין שלו מהמזוודה שעמדה בדיוק ליד הסדק... . הזיה.

יוסי וייס

משתמש צעיר
מצטער הייתי שם נסעתי גם באוטובוס ואם כל האנשים אפילו רק גברים היו מוכנים להזיז את עצמם ולמשוך בכוח את הפגז' [הנהג הסכים!] אז זה היה מאחורינו רק שכשכבר היינו 5 שרצו לעזור 2 מתוכינו [גילוי נאות אני ועוד יהודי] משכנו את הדלת ועוד 3 רק נגעו בה ואוד עם משהו כדי לא "לא להתלכלך" חבל יכולנו להיות אחרי

Mix

משתמש מקצוען
הסוף הגיע....
תא המטען נפתח....

עכשיו רק צריך לתכנן את התלונה....

Mix

משתמש מקצוען
מצטער הייתי שם נסעתי גם באוטובוס ואם כל האנשים אפילו רק גברים היו מוכנים להזיז את עצמם ולמשוך בכוח את הפגז' [הנהג הסכים!] אז זה היה מאחורינו רק שכשכבר היינו 5 שרצו לעזור 2 מתוכינו [גילוי נאות אני ועוד יהודי] משכנו את הדלת ועוד 3 רק נגעו בה ואוד עם משהו כדי לא "לא להתלכלך" חבל יכולנו להיות אחרי

הבנתי שעצר עוד אוטובוס שם וגם עשרה גברים לא הצליחו לפתוח....

יוסי וייס

משתמש צעיר
עצר עוד אוטובוס וכל מה שהוא עזר לפי מה שידוע לי זה שהוא לקח את רוב הנוסעים

אני ועוד בן אדם אחד הצלחנו למשוך את רב הפגז עם עוד קצת כח אדם מישהו היה נכנס ומוציא את הדברים!

Mix

משתמש מקצוען
עצר עוד אוטובוס וכל מה שהוא עזר לפי מה שידוע לי זה שהוא לקח את רוב הנוסעים

אני ועוד בן אדם אחד הצלחנו למשוך את רב הפגז עם עוד קצת כח אדם מישהו היה נכנס ומוציא את הדברים!

אז אתה שברת לנו את המטריה ;):p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה