מצב
הנושא נעול.

סערצע

משתמש מקצוען
1. המודיע
2. המבשר
3. הפלס
4. יתד נאמן
5. משפחה
6. בקהילה.
7. המחנה החרדי.
8. 9. שני מגזינים.
מגזינים יש כמו זמן, ועוד אחד שברח לי שמו. [מרתק בטירוף]

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא אתן ציון לכל עיתון,
אבל המלצה קטנה -
אם אתם מקפידים שלא לקרוא פרסומות בחג, אל תקנו ....

הילדים היו מאד מאוכזבים שכל שניה צריך לדפדף כל כך הרבה, [ואסור להציץ]
החומר בחלק מהעיתונים היה מענין, בחלקו היה פחות.
אבל כרגע שאני נכנס לסלון ולחדרי הילדים - רק הספרים בקריאה, העיתונים שוכבים במקומם [הראוי להם לצערי]

הכתף שק

משתמש פעיל
אני הכי מתפלא על המגזין של עיתון משפחה הגיע שם עורך חדש וצעיר.
והמגזין לא התקדם כמעט בכלום יש מעט מאוד מדורים חדשים (למעט אדם מהישוב. שלא בדיוק הבנתי את הרעיון והעומק).
לא מרגישים רעננות והתחדשות. הקו אותו קו למעט שינויים מינוריים.
מעורך צעיר ורענן הייתי מצפה לקצת יותר.
לעומת בתוך המשפחה שגם שם עורכת חדשה ובשונה מהמגזין, שם כך מרגישים שינוי. דם צעיר וחדש זורם מעל דפי העיתון.

============
-העיתון משפחה של החג לא שווה את הכסף. הבתוך נראה מצויין.
-הסיפור של מגזין הפרסומת -והפעם בשם "ציוני דרך"- הוא צחוק לאינטלגנציה של הקוראים.

לא מספיקה הבומבסטיות של העיתון צריך גם תוכן אמיתי. הגרפיקה, של כל העיתון, יש לציין מדהימה.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תמונות ענקיות של "קורונה"
הפרויקט שהם עשו על הקורונה
מקיף מאוד אבל אחרי שנה של קורונה הדבר האחרון שבאלי לקרוא עליו
זה על סיכום הקורונה
חוויתי את זה בעצמי אני לא צריכה שתסבירו לי מה זה....

אגב העיתון של קול פלי ממש מענין וגם חינמי...ממליצה בחום!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הקטע המצחיק הוא שבדיוק השנה, גם הכתב של יתד וגם הכתב של משפחה, נורא 'התפעלו' ממוטי ויטמן ועשו עליו כתבה, איזה תזמון מדהים.:rolleyes:
רק שהכתב של יתד התפעל עמוקות גם מהחברה למימוש זכויות...

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
הקטע המצחיק הוא שבדיוק השנה, גם הכתב של יתד וגם הכתב של משפחה, נורא 'התפעלו' ממוטי ויטמן ועשו עליו כתבה, איזה תזמון מדהים.:rolleyes:

וגם הכתבה על אלי כהן ז"ל
אולי הם מוכרים כתבות אחד לשני

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה