מצב
הנושא נעול.

הכתף שק

משתמש פעיל
אני לא חושב שיש בעיה גדולה בפרוסמת בעיתון וגם אם זה הרבה ואפילו הרבה מאוד (מה גם שאני נהנה לראות את הגרפיקה והעיצוב של המודעות).

--הבעיה העיקרית -לדעתי- זה שיש פרסומת סמוייה. כדוגמת הסיפור ביתד על הרב בוכנער. או כבמוסף "ציוני דרך" של עיתון משפחה ששם כמעט הכל כתבות ממומנות, ללא שום ציון מעליהם שמדובר בתוכן שיווקי ועוד הגדילו לעשות הפנייה לכתבות הללו - בעמוד השער (למשל, ידעתם שאיש המספרים של בסדנו נזכר בפריצות הדרך... לא ידעתם! בשביל זה שילמתם 35 ש"ח).
מזה אנשים סולדים.

עוד נקודה למחשבה:
אם יש כל כך הרבה מפרסמים, למה למען השם צריך לשלם תעריף כמעט כפול???

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אין ספק. הפלס זה הפירסט קלאס של תקשורת הפרינט בישראל. ומי שפספס - שיקנא

עוד מישהו? בואו נגמור עם זה ונתקדם :)
במקום לדבר משנאה עיורת. אולי תתקדם ותבדוק.
נ.ב. אני קראתי: המודיע. הפלס. בקהילה. ווו.. את כל התסכול הנאמר פה ע''י מגוון האוכלסיה..

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלת"ק
זיהיתי עכשיו את הנקודה שהפריעה לי במוסף.
פתחתי אותו כשכולי רעבה לאיזה סיפור טוב, דפדפתי הלוך חזור, וכמעט אין אף סיפור 'סיפורי' עכשווי וזורם שכיף לקרוא.
ונושא המוסף לא היטיב במיוחד עם איכות הסיפורים.
האמת, ריחמתי על הכותבים שהיו אמורים להתמודד עם זה.
מצטרפת.
לא נהניתי בכלל ממוסף הסיפורים. חבל.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
במקום לדבר משנאה עיורת. אולי תתקדם ותבדוק.
נ.ב. אני קראתי: המודיע. הפלס. בקהילה. ווו.. את כל התסכול הנאמר פה ע''י מגוון האוכלסיה..
לא בא לי להגרר לדיון (שאינו ספרותי כלל). אם אתם סבורים שהצלחתם לשכנע מישהו שהעיתון הכי אטרקטיבי זה הפלס, לבריאות. אם אתם חושבים שלהוסיף השמצות של "שנאה עיוורת" יוסיף לשכנוע, עוד יותר לבריאות.

נקסט

נערך לאחרונה ב:

מעין בר

משתמש פעיל
גם אם נעזוב לרגע את תלונות כולם
על עומס פרסומות בכלל העיתונים
כי זה באמת אמור להחזיק את העיתון
וגם על זה כנראה מי שפעל עבור הפלס פעל
כפי שכתבת וזאת בכדי שיהיה לו הכנסות ממקורות תקציבים
ולא מתרומות פי שהיום

אבל דברי כוונו לכתבות פרסומת שאתה רואה כתבה של כמה עמודים עם כותרת מעניינית
ובסוף סתם כתבת יחצנות
וזה היה ברוב העיתונים שקראתי בחג המבשר ויתד וגם חלקים מהמודיע
ובזה סיימתי את דבריי שחבל על מאות עמודים עם מלל פרסומי
עדיף לקרוא תכלס, לעניין וכדו' ששם אולי הפרסומת תקדם אותך לצורך קניית דברים הנצרכים
ולא כתבות יחצנות או כתבה מוסווית לתרומות.

נפלת זה לא מאות מקסימום 30 אפי' פחות, דוקא מה שכתבת נראה ככתבת יח"צ

נירן

משתמש צעיר
ולא יכולה בלי מילה על הכתבה אודות שיטת הלימוד בגור.
הייתי מצפה מעיתון נחשב ומרכזי כמו משפחה להתעלות מעל שיקולים פוליטיים/כספיים או כל שיקול אינטרסנטי שהוא ולהגיש לקוראים כתבות ניטרליות ונטולות מטענים שליליים מכל סוג שהוא. ובוודאי לא להביא כתבה עמוסה על נושא שנוי כל כך במחלוקת.
ואין לי קשר לחסידות גור כזו או אחרת.
א.תרגיעו אני מניח שזה אחת הכתבות שדוקא עניינה מאוד את הקוראים כי זה תמיד מעניין להיכנס לתוך קהילה סגורה ולקרוא על מה שקורה שם במיוחד כשזה משהו ייחודי כמו שיטת הלימוד בגור וזה נכון גם על כל קהילה אחרת ויזניץ צאנז באיאן וכדו' ולכל קהילה יש את הדבר הייחודי שלה
ב.זה דבר מקובל מאוד גם אם יש פה אינטרס מסתייג מהמילים "מטענים שליליים" "שנוי במחלוקת", בעבר היה על בית הגר"ח שליט"א על צאנז וכו' וכו'

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
א.תרגיעו אני מניח שזה אחת הכתבות שדוקא עניינה מאוד את הקוראים כי זה תמיד מעניין להיכנס לתוך קהילה סגורה ולקרוא על מה שקורה שם במיוחד כשזה משהו ייחודי כמו שיטת הלימוד בגור וזה נכון גם על כל קהילה אחרת ויזניץ צאנז באיאן וכדו' ולכל קהילה יש את הדבר הייחודי שלה
ב.זה דבר מקובל מאוד גם אם יש פה אינטרס מסתייג מהמילים "מטענים שליליים" "שנוי במחלוקת", בעבר היה על בית הגר"ח שליט"א על צאנז וכו' וכו'
היה מן המתבקש להביא את הפולמוס על כל צדדיו - אמנם בצורה מכובדת וללא ירידה לפסים רכילותיים - אבל לא להביא שיטה ולנטוע את התחושה כאילו היא שיטה אוטופית שאין עליה מילת ביקורת.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני לא קוראת קבועה של העיתון, ואולי לכן הוא היה ממש מעניין.
הכתבה על גור היתה ממש מרגשת, אם לא נכנסים לנבכי פוליטיקה שכאן קראתי עליה לראשונה.
שאר הכתבות היו מעניינות, חוץ מזו על אלי כהן הי''ד שהיה נשמע שהולך להיות גילוי מרעיש ולא הבנתי מה היה הגילוי המדהים שהצדיק כתבה ארוכה כזו.

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הכתבה על גור היתה ממש מרגשת, אם לא נכנסים לנבכי פוליטיקה שכאן קראתי עליה לראשונה.
חייבת להגיד שגם בעיניי היא מצאה חן.
כמי שלא מכירה את המגזר בכלל, היה מעניין לקרוא ולהכיר.
אממה,
בהחלט הייתי מצפה שאם נותנים תחקיר על קהילה יציגו אותה מהיבטים נוספים ולא רק מנקודת מבט מצומצמצת יחסית של שיטות לימוד.
זו הסיבה , לטעמי, שאנשים רבים חשו שזו כתבה ממומנת.

זושא כץ

משתמש מקצוען
מישהי שלחה לי למייל חבילת החג של עיתון הפלס אני מקווה שאחרי החג אין בעיה לעלות בכל מקרה לא נעלה את מוסף המתכונים שהשקיעו בו רבות 60 עמודים של אחלה מתכונים לפסח ללא פרסומות וגם ללא קטניות...
בקו המאבק נתנו הוראה לכולם להסתער על פרוג?

בנימיני

משתמש מקצוען
זו הייתה כתבה שיווקית
אולי מעניינת ואפילו מרתקת אבל שיווקית שנועדה לשרת אינטרס של מישהו
אין בזה פסול אם מציינים בתחילת הכתבה את העובדה הזו

כשמסתירים את זה זה גם מקבל קצת גוון פוליטי בעקבות הביקורת על השיטה והאירועים שקרו בעקבותיה וזה גם מעצבן אותי כקורא שמבין ששוב נפלתי בפח וקראתי חומר שיווקי במסווה עבודה עיתונאית.

(דוגמא נוספת. הכתבה לפני כמה שנים על הכתרת הגר"ח קנייבסקי למנהיג הדור שהייתה בעלת אמירה פוליטית ומחצה אחרי פטירת הגראי"ל )

נערך לאחרונה ב:

haso

משתמש פעיל
האמת, שאני מאד התרשמתי ונהניתי מפרופיל על רב שמעולם לא פגשתי והכרתי, ונהניתי לקרוא על דמותו הרב גוונית,
עד שגילתי בסוף הכתבה שהארגון שבראשו הוא עומד, או הקהילה שלו עורכים מצ'ינג, ואם בבום צנחה על ההבנה שמדובר בעוד כתבת יח"צ לפני מגבית.
וקצת קצת, צרם לי הלב שיחצ"ן מדופלם קיבל משכורת שמנה רק כדי להחדיר למודעות על גדלותו של הרב מרדכי אוירבך.

המצינג היה בראש חודש ניסן והם כנראה היו שם כדי לקבל פרטים על הרב אוירעבך.
הרב מרדכי אויערבך יהודי משכמו ומעלה לא רצה לפרסם את המצינג בעיתונות בכלל (כך הבנתי)

מליון

משתמש מקצוען
נראה שבאמת הנקודה שמפריעה לרובינו היא הכתבות הממומנות, בפרט שאין עליהם סימון תוכן מקודם. (נראה לי שזה חוק)
במשפחה לפחות טרחו לסמן ברב הכתבות שזה תוכן שיווקי, ביתד גם זה לא.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
נהניתי בשנה האחרונה לקרוא את 'בתוך' בלי לדפדף כל רגע לעמוד הבא.
מי ששם לב - בחורף לא היו כמעט פרסומות בעיתון!
לי זה היה מקסים
אבל תהיתי באמת איך העיתון מחזיק את עצמו. ושומר על הרמה הקבועה והגבוהה.
כנראה שעיתון פסח הוא ברכה לכל השנה...
(משום מה גם אני נהנית לדפדף פרסומות בעיתון פסח. רק תוהה למה זה מועיל - מי קונה בגדים אחרי פסח? או, מי קורא את הגליון העבה הזה לפני פסח? @dvory בד''כ היתושים מגיעים אחרי פסח ;) )

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כדאי שתחשבן היטב ותבדוק -התוצאה תהיה שהמחיר הוא לא כזה מופרז,
יש להם הפצה,גרפיקה,הדפסה,כסף לכתבים שבעיתון חג זה מוכפל פי 8.... וכו וכו
יש צדק בדברים, כאחד שעובד בזה אני אוכל לומר לך שנכון שההפצה ממתאזנת עם מימון הספקים וההדפסה שאף היא נכללת בקיזוז גרפיקה וכסף לכתבים זה לא קל, המשכורת החודשית בסביבות ה20 אלף, אבל זה אמור להגיע להם על המון המון השקעה, מדובר על הישג רב שנים בעבודה מייגעת, מקווה שיבינו ..

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה