מצב
הנושא נעול.

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
לדעתי,
בכל פורום יחליטו על החומר שמתאים לאותו פורום.( מתכונים מהפסקת אוכל / טיפים בתכנות מחברי הפורום/ סיפור בהמשכים או מאמר מכתיבה מקצועית, וכן הלאה...
בפורום איש את רעהו , יהיו כמה אופציות של חומרים. מאחר ואין אפשרות לדעת, מהו הכישרון של כל אחד...
על החומרים יעבור ניק/ מנהל הפורום, שיסכים לקחת את האתגר על עצמו , ויחליט, אילו מהרעיונות מתאימים להיכנס לעיתון.
כמובן שהחומר יהווה התאמה לנושא הנבחר.

חושבת , שאקטואליה לא מספיק יעניין וימשוך ... לא חסר עיתונים וחדשות בענייני אקטואליה...
הרעיון הוא , עיתון ייחודי ושונה .

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לדעתי,
בכל פורום יחליטו על החומר שמתאים לאותו פורום.( מתכונים מהפסקת אוכל / טיפים בתכנות מחברי הפורום/ סיפור בהמשכים או מאמר מכתיבה מקצועית, וכן הלאה...
בפורום איש את רעהו , יהיו כמה אופציות של חומרים. מאחר ואין אפשרות לדעת מהו הכישרון של כל אחד...
על החומרים יעבור ניק/ מנהל הפורום, שיסכים לקחת את האתגר על עצמו , ויחליט אילו מהרעיונות מתאימים להיכנס לעיתון.
כמובן שהחומר יהווה התאמה לנושא הנבחר.

חושבת , שאקטואליה לא מספיק יעניין וימשוך ... לא חסר עיתונים וחדשות בענייני אקטואליה...
אפשר גם טיפים בצילום/ אדריכלות ועיצוב פנים/ כלי נגינה מכל קהילה אפשר לקחת משהו צריך שבכל קהילה יפתחו נגיד בתחילת שבוע או בסופו אשכול של העיתון בנושא (שמשותף לכל הקהילות להוציא אדריכלות צילום וכיוצא בזה) עם קריטריונים כדי שיהיה סוג של אתגר ומהאשכול הזה יבחר דבר אחד או שניים שיופיע בעיתון זה שבחרו בו בשבוע אחד יצטרך לבחור בשבוע שלאחר מכן...

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה יכול להיות עיתון פצצה.
צעד ראשון:
אתגרים משותפים באא"ר. (אמאלה איזה בלגן!!!!!)
@פרוג
מה אומרים שם למעלה?
כל הכבוד דדד איזה שם יש לך....
מהזה בא לי שיצא מזה משהו...

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@bat 7
הנה הפוליטיקה הראשונה שתונח לשולחן המערכת:

זה מה שאני כתבתי:

מה, שנקים עיתון מבית פרוג?
דווקא יש פה כוחות לא רעים!

וזה מה שאת:

לא פרוג כחומר קריאה משובח...

והאנשים בעיתון? כולם גרועים?
הרבה מהם אגב נמצאים פה...

גם עיתון מבית פרוג יספוג ביקורת....
ככה זה. עם אחד, אלפי דעות

אז מי המייסדת?:confused:
:D:D:D
;););)

נערך לאחרונה ב:

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כל הכבוד דדד איזה שם יש לך....
מהזה בא לי שיצא מזה משהו...
מה הבעיה בשם שלי?
כאילו, הוא לא מספיק מכובד למייסדת העיתון המוביל המגזר החרדי? (אופס! @bat 7 הנה הבעיה השניה שתונח לשולחן המערכת! עיתון חרדי עם מייסדת?! שומו שמים!)

בוקר מואר

משתמש מקצוען

נכון. ייחודי ושונה.
אבל גם לא חסרים עיתונים עם:
מתכונים מהפסקת אוכל / טיפים בתכנות מחברי הפורום/ סיפור בהמשכים או מאמר מכתיבה מקצועית

אקטואליה הוא חלק בלתי נפרד מכל עיתון שרוצה להצליח באמת.
הוא חלק מסעיר. ומשמעותי מאוד בעיני חלק גדול מהקוראים (אולי יותר הצד הגברי..)
אבל אדרבה, הוא יכול להיות החלק המאתגר יותר של העיתון, שמצד שני מביא לו גם חלק גדול מהרייטינג.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכון. ייחודי ושונה.
אבל גם לא חסרים עיתונים עם:

אקטואליה הוא חלק בלתי נפרד מכל עיתון שרוצה להצליח באמת.
הוא חלק מסעיר. ומשמעותי מאוד בעיני חלק גדול מהקוראים (אולי יותר הצד הגברי..)
אבל אדרבה, הוא יכול להיות החלק המאתגר יותר של העיתון, שמצד שני מביא לו גם חלק גדול מהרייטינג.
גם לדעתי.
אני מעדיפה לעצב את האקטואליה במגזר ולא את המטבח שלו...

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה הבעיה בשם שלי?
כאילו, הוא לא מספיק מכובד למייסדת העיתון המוביל המגזר החרדי? (אופס! @bat 7 הנה הבעיה השניה שתונח לשולחן המערכת! עיתון חרדי עם מייסדת?! שומו שמים!)
מי בכלל ידע שזה בת?
אולי זה בן
דדד לא מסגיר כלום.
ואני רק מזכירה שישיבישער הוא פןתח האשכול גם הוא חלק מקהילת המייסדים...

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואני רק מזכירה שישיבישער הוא פןתח האשכול גם הוא חלק מקהילת המייסדים...
אוף!
מדמיינת את זה ככה: "עיתון פרוג המוביל במגזר החרדי"
"עיתון פרוגלס העיתון של היהדות החרדית"

בוקר מואר

משתמש מקצוען
אוף!
מדמיינת את זה ככה: "עיתון פרוג המוביל במגזר החרדי"
"עיתון פרוגלס העיתון של היהדות החרדית"

רק הארה קטנה:
"מגזין פרוג"
לא יותר מכובד?

זה הרי בכל מקרה לא עיתון יומי.

בוקר מואר

משתמש מקצוען
רק הארה קטנה:
"מגזין פרוג"
לא יותר מכובד?

זה הרי בכל מקרה לא עיתון יומי.

ההבדל בין עיתון למגזין
פורסם ב 20-02-2020
עיתון נגד מגזין

עיתונים ומגזינים הם שתי צורות חשובות של מדיה מודפסת שקוראים מיליוני אנשים ברחבי העולם כדי לקבל מידע ובידור. אנשים כל כך רגילים לעיתונים ומגזינים, שכמעט ולא שמים לב להבדלים ביניהם. מאמר זה מנסה להבדיל בין שני סוגים אלה של חומרי הדפסה על בסיס התכונות שלהם.
עיתון
אף על פי שהתפשטות האינטרנט והמדיה האלקטרונית כמו טלוויזיה וכבלים גרמו להפסקות מסוימות במחזור ומספר העיתונים, הם עדיין נותרים כמקור העיקרי לתכנים אותנטיים, אמינים ורעננים על הנעשה ברחבי העולם ובמקומיות. כניסתו של בית הדפוס נתנה כנפיים להתפשטות העיתונים ובכל חלקי העולם ישנם עיתונים לאומיים כמו גם עיתונים בניבים מקומיים. מרבית העיתונים הם בעלי אופי יומיומי, אולם ישנם מקרים שהם שבועיים ואפילו דו שבועיים. עיתונים משתמשים באופן מסורתי באיכות נמוכה של נייר ובדיו באיכות ירודה שכן הדגש הוא על הקטנת המחירים. עם הפצת העיתונים בשעות הבוקר המוקדמות, אנשים מחכים שהם יקבלו את כל המידע על העיר, האומה והחדשות הבינלאומיות שלהם יחד עם כוס התה או הקפה שלהם בבוקר.
מגזין
מגזינים הם סוג אחר של מדיה מודפסת, והם מיוצרים על נייר עם דיו. הם אינם מתפרסמים מדי יום והם מתפרסמים מדי שבוע או חודשי. כתבי-עת אלה אינם מקורות לתוכן טרי עד כדי פרסום חדשות פורצות דרך, אך הם מכילים תוכן אחרוני באופיו. מגזינים שייכים לתחומים שונים כמו בידור, מדע, שוקי מניות, ספורט, סרטים וכן הלאה. הם יקרים מכיוון שהם מתפרסמים על נייר יקר שעשויים להיות מבריקים וכוללים גם תמונות צבעוניות ברזולוציה גבוהה.

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא חייב שהשם יכללו את המילה פרוג.. (אולי נוציא גם על זה סוג של אתגר?:D:rolleyes:)
דיי לא מגזין פרוג ולא יהדות חרדית אל תהיו כאלו בוא נמצא רעיונות יותר מקוריים
בוא נפתח אשכול על רעיונות מפציצים עם זכיה כלשהי לשם הטוב ביותר
אני השופטת!!!

הישיבישע'ר

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ואני רק מזכירה שישיבישער הוא פןתח האשכול

@דסולישה תודה,
באמת יותר מלא נעים לראות שיש (בודדים ממש),
ששכחו מי פתח את האשכול, והפך את ההתבטאויות הרגעיות שלא היה יוצא מהם כלום,
ל(ממש עוד מעט) תוצאה של ממש...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה