כללי עישון, ומלחמה בתאונות דרכים

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל הכבוד!
חשוב ונצרך כ"כ.
לפעמים אני עומדת ברמזור מחכה לירוק ורואה את האנשים שחוצים (כן, גם עם הילדים..) באדום כדי להספיק.. (את מה?! מה יותר חשוב להספיק מהחיים עצמם???)
ואני תוהה לעצמי: אותם אנשים המקפידים על קלה כבחמורה, קונים רק את ההכשר הכי הכי, יכולים לזרוק סט סירים שלם שנטרף וכו... וכאן פתאום לא איכפת להם לאבד כ"כ הרבה זכויות ברגע אחד??? הרי ידוע שגם אם הצלחת לעבור באדום וב"ה לא נפגעת, הרי היה לך נס ואיבדת מזכויותיך....
ברור שאף אחד לא עושה את זה בכונה אלא פשוט מחוסר מודעות ושימת לב!!!!!!!!!
וכאן עולה במוחי רעיון למודעה משהו בסגנון:
כאן אתה מקפיד... (איש בודק ארבע מינים וכד') וכאן.... (נהג בטרוף על הכביש...)

SAPIR0001

משתמש צעיר
הנה עוד משהו קטן

מצורף התמונה ללא הפרסום

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 760.9 · צפיות: 10
  • otr099lh.rar
    1.8 MB · צפיות: 13

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
חברה, מתחיל להיות יותר ויותר רציני.

רכט4

משתמש צעיר
רק עכשיו שמתי לב לאשכול מפאת העומס.

גם אנחנו מצטרפים אי"ה,

אשתדל תוך יום יומיים לשלוח גם כן.

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;66991:
SR, ברוך הבא.
אנחנו מחכים לעבודה שלך גם!
(הגם שהשבוע התפלאתי ש3 אנשים עושים עבודה, וזה פחות יפה ממודעה שאתה לבד עושה...)

אני לא חושבת שאם נותנים קרדיט לאנשים נוספים זה מוריד מהערך שלי עצמי
אדרבה, זה קורה רק בחברה שלנו (בנוגע למודעה הנ"ל די התלבטנו אם בכלל לשים עליה שם)

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ירושלמי;68232:
ומה היו השיקול המכריע שגרם להחלטה הסופית???

היינו חייבים לכתוב קריאייטיב אז העדפנו לשים גם את הקרדיט שלנו

דרך אגב, אישית אני אוהבת לעבוד עם עבודות שמביאים לי גם את החלק של הקריאייטיב

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י sr;68180:
אני לא חושבת שאם נותנים קרדיט לאנשים נוספים זה מוריד מהערך שלי עצמי
אדרבה, זה קורה רק בחברה שלנו (בנוגע למודעה הנ"ל די התלבטנו אם בכלל לשים עליה שם)

נכתב ע"י sr;68248:
היינו חייבים לכתוב קריאייטיב אז העדפנו לשים גם את הקרדיט שלנו

דרך אגב, אישית אני אוהבת לעבוד עם עבודות שמביאים לי גם את החלק של הקריאייטיב
קודם כל שוב ברוך הבא, עוד כמה ימים בפרוג, והתחושות האלו שהיה לך עד היום על 'החברה שלנו' יעברו אצלך די מהר.
חוצמזה, לתת קרדיט כי זה לפי דרישה, הבנתי גם הבנתי. בעצם כל המודעה זה היה נראה יותר בשביל הקרדיט של הקריאטיב, זכותו. הרי הוא שילם כנראה על משהו, לא?
אבל התכוונתי שהעבודות שלך הם בדרך כלל יותר יפים, ולכן התפלאתי שכותבים את שם החברה, + עוד איזה שם, כשהעבודה היתה די בינונית.
ואגב, על הטיפוגרפיה שם יש לי הרבה הערות, אבל נחכה עד שתעלה מודעות שלך, ואז נוכל להגיב יותר ספציפי.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
SR, הוא אחד מ'ה'מעצבים בציבור החרדי.
ודיברנו על מודעה מסויימת שהוא פירסם השבוע, שבמקרה לא היה כ"כ מוצלח.
זה הכל. באמת לא קשור לנושא של המלחמה בתאונות דרכים.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם הולכים על רעיון הקמפיין, אחד התנאים להצלחתו הוא קביעת מטרה/ קהל יעד/ סגנון/ כיוון/ זרם (מבוגרים-נהגים-ילדים ועוד.)........... אי אפשר להתחיל לזרוק מודעות לאויר בלי קשר אחד לשני ובלי קו מסויים לאחר החלטה ברורה ומסודרת, אצטרף גם.

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
כל מסעי הפרסום שהופקו עד היום עסקו בהפחדה ברמה כזו או אחרת.
לדעתי, יש לשווק מסע פרסום שיהפוך את הנהגים/הולכי הרגל הזהירים למכובדים. ואת שאינם זהירים למבוזים.
עניין זה נוגע בפרט לנו כציבור חרדי שנוטה לעגל פינות בכל מה שקשור לחוקי תנועה.

הרבה פעמים נהיגה פרועה או התפרצות לכביש נובעת מאיזה שהוא דפוס חברתי שרואה את הנועז כ"אמיץ" כאחד שהוא "אין", ואת הנוהג בכללי הזהירות ל"מרובע" ופחדן

השינוי חייב להיעשות בתפיסה, ובתחושה החברתית.

מצב דומה לזה נוצר בעניין עישון, שבחלק גדול מהציבור החרדי הפך העישון למשהו שאנשים מכובדים אינם מעשנים (לפחות בפרהסיא) כמו רבנים וראשי ישיבות. והדבר גורם לירידה במספר המעשנים. ויש עוד נושאים שהמודעות לסיכון שלהם גברה בשנים. כמו טיולים נועזים.

לעניות דעתי הקמפיין צריך להיות מוביל בכיוון הזה, של זלזול כלפי המתעלמים מחוקי התנועה, ויחס של כבוד למצייתים.

בונפיס

משתמש צעיר
מבין כל המודעות שהועלו באשכול המקורי, המודעה היחידה שבוצעה הכי קרוב למודעה אמיתית וסופית וגם ביטאה קונספט קריאטיבי מוצלח הינה המודעה של "הסתר פנים" עם הכסא גלגלים.

המודעות האחרות הביעו בעיקר ניסיונות של גרפיקה לא גמורה.

הסתר, קבל ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה