כללי עיצוב קובץ אקסל באינדיזיין.

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מעמדת אלפון.
קיבלתי קובץ אקסל עם 4 עמודות - שם, כתובת, טלפון, ופלאפון.
בנתיים הצלחתי לעשות טאב של נקודות בין הטלפון לכתובת ולסדר את מיקום הפלאפון.
הבעיה שלי:
אני רוצה שהכתובת תבוא אחרי השם בהבדל של רווח.
אני רוצה להכיל סגנון כתב לכל עמודה- לשם, לכתובת, לטלפון ולפלאפון.
הכנתי את הסגנונות כבר.
איך אני מכילה אוטומטית אחד אחרי השני?

מחכה מאוד לעזרה.

תודה.

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השיטה הטובה ביותר לעבודה מסוג זה, היא להכין תיבות נפרדות לכל נתון מידע, ולשרשר ביניהם.
ממש כמו בלוח שנה...

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כזה דבר...

קבצים מצורפים

• Untitled-1-02.png
    KB 26.3 · צפיות: 14

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י גרף הול;1142612:
השיטה הטובה ביותר לעבודה מסוג זה, היא להכין תיבות נפרדות לכל נתון מידע, ולשרשר ביניהם.
ממש כמו בלוח שנה...

אין שום סיבה לעבוד כך!!

אפשר ע"י סגנון מקונן,
ואפשר ע"י שתילת סימנים מיוחדים בין הטורים שבאקסל והמרת כל מה שביניהם לסגנון הרצוי.
ונראה לי שיש עוד דרכים.

הר ברזל

משתמש רשום
לצבוע כל עמודה בצבע שונה

לצבוע כל עמודה בצבע שונה > להעתיק לוורד > לעשות המר טבלה לטקסט, בין העמודות לעשות רווח > לייבא לאינדיזיין > לעשות חפש/החלף צבע (אדום לסגנון 1)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה