דרוש מידע עיצוב פטיפורים בירושלים?

ה ש

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
אשמח לקבל שמות של נשים שמכינות
פטיפורים טעימים ובעיצוב מרשים (בסגנון אפרת ליבפרונד)
בירושלים.
אשמח לקבל שמות של אתרים או תמונות להתרשמות.

תודה רבה

shani 2712

משתמש רשום
לא מכירה נשים שמוכרות,אבל יש את חנות שוקולב שיש להם עיצובים ממש יפים ויש להם גם אתר

ה ש

משתמש מקצוען
לא מכירה נשים שמוכרות,אבל יש את חנות שוקולב שיש להם עיצובים ממש יפים ויש להם גם אתר

תודה.
כנראה לא הסברתי טוב
אני מתכוונת לאחת שעושה כל מיני סוגים של פטיפורים /מוסים/ שייקים וכו...

shani 2712

משתמש רשום
אז יש מישהי שאני מזמינה ממנה מוסים וכאלה אבל לא נראה לי שהיא עושה גם פטיפורים אם רלוונטי אשלח לך מספר

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@ה ש
יש לי אחת אלופה ברמות!!
היא מתעסקת בהכל : פטיפורים, קינוחים, עוגות ראווה... בצורה מרשימה וחומרים איכותיים!
הודיה אוחיון 053-3183844

ה ש

משתמש מקצוען
@ה ש
יש לי אחת אלופה ברמות!!
היא מתעסקת בהכל : פטיפורים, קינוחים, עוגות ראווה... בצורה מרשימה וחומרים איכותיים!
הודיה אוחיון 053-3183844
תודה רבה
יש לה אתר? או אולי יש לך תמונות של דברים שהיא עשתה?
באיזה הכשרים היא משתמשת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה