עיצוב מעטפה- הכוונה טכנית

mirif

משתמש מקצוען
אני צריכה לעצב מעטפה לארגון וזקוקה להכוונה טכנית
מה הגודל?
מה הכללים שצריך לשמור עליהם?
איזה בית דפוס מדפיס כאלה דברים?
אני עובדת על מלבן פשוט והם עושים את השאר?
תוכנה ויקטורית?
סליחה על ההפצצה

ראש_יהודי

משתמש פעיל
גודל המעטפה: 23 על 11 ס"מ
15 מ"מ מהתחתית צריך להיות ריק
כן את עובדת בד"כ על מלבן פשוט והם עושים את השאר
אלא א"כ המעטפה מודפסת מכל צדדיה - ואז אני חושבת מדפיסים לפני יצירת המעטפה

תוכלי לעבוד על איזו תוכנה שתרצי העיקר שתסגרי כמו שצריך
אם זה לא משהו עם תמונות אז כמובן עדיף בתוכנה ויקטורית

לגבי בית דפוס - אם זה לא פרוצס אז אני חושבת שבכל בית דפוס אפשרי
בהצלחה!

מימי

משתמש רשום
רק נקודה נוספת שראש יהודי שכח לכתוב,

יש לעבוד בצבע אחד,
אלא אם את יודעת שהיא תודפס בשנים שלושה צבעים,
גם אז צריך לעבוד רק בצבעי היסוד C M Y K.

בהצלחה רבה
מימי

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
15 מ"מ בתחתית לא צריך להיות לבן לגמרי, אלא רק ללא טקסט, כמו כתובת וכו'. רקע יכול בהחלט להיות.
מה שכדאי לשמור זה על גרייפר למעלה - חלק לבן לגמרי, בערך ס"מ, שממנו תקח המדפסת את המעטפה. זה נכון שאפשר לקחת גרייפר גם מהצד או מלמטה, אבל ההדפסה יותר יקרה, ולא כל בתי הדפוס עושים זאת.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה