כללי עיצוב מסמך רשמי שיהיה ניתן לשנותו

lali f

משתמש חדש
בוקר טוב,

עלי לעצב מסמך רשמי (כמו של פתיחת חשבון). העניין שאני צריכה לייצא אותו גם לוורד כדי שיוכלו לשנות פרטים וכו'.
באיזה תוכנה לעשות אותו?

תודה מראש למגיבים..

mbymichal

משתמש רשום
עיצוב גרפי
בעקרון הכי טוב לבנות גרפיקה סגורה,
לסגור בEPS ולהביא לוורד ע"י הוספת תמונה בשוליים עליונים/ תחתונים
כך כשהלקוח כותב מה שהוא רוצה בדף זה לא משנה את הגרפיקה,
לא ידוע לי על אפשרות לשנות ממש דברים בתוך המסמך, כי בכל מקרה יהיו לו בעיות על הפונטים שלך שלא יעלו אצלו,

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mbymichal;1253742:
בעקרון הכי טוב לבנות גרפיקה סגורה,
לסגור בEPS ולהביא לוורד ע"י הוספת תמונה בשוליים עליונים/ תחתונים
כך כשהלקוח כותב מה שהוא רוצה בדף זה לא משנה את הגרפיקה,
לא ידוע לי על אפשרות לשנות ממש דברים בתוך המסמך, כי בכל מקרה יהיו לו בעיות על הפונטים שלך שלא יעלו אצלו,

תודה אך את הפונקציה הזאת אני מכירה, הבעיה אם יש מקומות ספציפים בדף שצריך למלות - לא כמו בלאנק שפשוט רושמים אלא ממש כמו הדוגמא שהועלתה פה - פתיחת חשבון, יש מקום למילוי שם ויש ת.ז ויש.. ויש.. וכו'

rachel2

משתמש רשום
שדות בPDF

נכתב ע"י ari;1253773:
תודה אך את הפונקציה הזאת אני מכירה, הבעיה אם יש מקומות ספציפים בדף שצריך למלות - לא כמו בלאנק שפשוט רושמים אלא ממש כמו הדוגמא שהועלתה פה - פתיחת חשבון, יש מקום למילוי שם ויש ת.ז ויש.. ויש.. וכו'

ניתן לסגור את הקובץ בפידיאף ואח''כ לבנות על המקומות הרצויים שדות שאותם כל אחד יכול למלא נסי לבדוק זאת זה פשוט מאד

mbymichal

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לא ידוע לי שיש דבר כזה,
אפשר בעקרון לשנות קצת פרטים במסמך PDF אם פותחים אותו באקרובט פרו, אבל למשרדים סטנדרטיים אין פרו וגם ככה זה לא שיטה יעלה מאד

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ari;1253773:

לא עושים במקרים כאלו טפסים מקוונים של PDF?

rachel2

משתמש רשום
נכתב ע"י mbymichal;1253780:
לא ידוע לי שיש דבר כזה,
אפשר בעקרון לשנות קצת פרטים במסמך PDF אם פותחים אותו באקרובט פרו, אבל למשרדים סטנדרטיים אין פרו וגם ככה זה לא שיטה יעלה מאד

לא מדובר על שינוי פרטים בפי די אף מדובר בהכנה של שדות ומילויים על ידי הלקוח מבלי שניתן לשנות את העיצוב הבסיסי שלו

mbymichal

משתמש רשום
עיצוב גרפי
השיטה של הוספת שדות מאד מוגבלת, כי המסמך לא יכול להיות גמיש למשל להרחיק מילה כשיש נתון ארוך,

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rachel2;1253788:
לא מדובר על שינוי פרטים בפי די אף מדובר בהכנה של שדות ומילויים על ידי הלקוח מבלי שניתן לשנות את העיצוב הבסיסי שלו

אולי זה קשור לאינטרקטיב?

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rachel2;1253788:
נראה לי הכי מתאים זה כמו שהציעו כאן, לסגור PDF ולהוסיף שדות למילוי.
במקרה שהמלל גדול מגודל השדה, הוא עדיין שומר את הטקסט בפנים (אא"כ מוגדר אחרת).
ואם זה מיועד להדפסה, פשוט לעשות מראש שדות גדולים.

נקודה אחרת שצריך לשים לב - למיטב ידיעתי, באקרובט רידר גירסה 10 א"א לשמור במחשב טופס מלא, אלא רק להדפיס. ובאקרובט רידר גירסה 11 אפשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה