סטיילינג עיצוב מחודש של חדר אטום

single

משתמש מקצוען
יש לי ממ"ד בבית, שתפקד עד עכשיו כמו מחסן. הוא חדר מיותר כרגע ולא משמש לשינה, והחלטנו לשים בו שידות וכוורות של ספרים ומשחקים עם שולחן כתיבה לילדים. כרגע הוא מרוהט מאיקאה, ובעז"ה כשנצטרך נוסיף לו מיטה והוא יתחיל לתפקד כחדר ילדים נוסף.
בגלל הריהוט הלבן והמעט אנמי, חשבתי להוסיף כמה פרטים בצבע טורקיז שיוסיפו צבע לחדר:
* וילון לחלון - מדובר בחלון של ממ"ד, כזכור. וילון שיהיה עד מעט אחרי החלון, לא עד הרצפה.
* כרית מושב ארוכה מעל לשידת משחקים trofast של איקאה, בערך בגודל של 100 על 45. שהילדים יוכלו לשבת ולקרוא שם בנוחות...
* מדבקות או תמונות מתוקות לקיר, כאמור סביב צבע טורקיז.

יש פה מישהי אלופה שיכולה לעזור לי למצוא דברים כאלה, אולי באליאקספרס? @פנינה ריימונד ?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

single

משתמש מקצוען
תודה! הסתכלתי בתשומת לב על האשכול הזה עוד קודם, אבל אלה לא הפריטים שחיפשתי...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה! הסתכלתי בתשומת לב על האשכול הזה עוד קודם, אבל אלה לא הפריטים שחיפשתי...
אומר לך גילוי נאות: [ובעצם לכולם]
בגלל הידע העיצובי שלי, אני לא נותנת קישורים סתם. אני חייבת לחלק את רמת הצבעים בחדר בצורה נכונה ולבנות סגנון ונושא וכו'
ורק אז מחפשת קישורים מתאימים...
מקווה שהבנת... :)

עריכה: אני רואה שכן ביקשת וילון ומדבקות- יש שם כמה דגמים ששמתי

MY עיצוב

משתמש חדש
יש לי ממ"ד בבית, שתפקד עד עכשיו כמו מחסן. הוא חדר מיותר כרגע ולא משמש לשינה, והחלטנו לשים בו שידות וכוורות של ספרים ומשחקים עם שולחן כתיבה לילדים. כרגע הוא מרוהט מאיקאה, ובעז"ה כשנצטרך נוסיף לו מיטה והוא יתחיל לתפקד כחדר ילדים נוסף.
בגלל הריהוט הלבן והמעט אנמי, חשבתי להוסיף כמה פרטים בצבע טורקיז שיוסיפו צבע לחדר:
* וילון לחלון - מדובר בחלון של ממ"ד, כזכור. וילון שיהיה עד מעט אחרי החלון, לא עד הרצפה.
* כרית מושב ארוכה מעל לשידת משחקים trofast של איקאה, בערך בגודל של 100 על 45. שהילדים יוכלו לשבת ולקרוא שם בנוחות...
* מדבקות או תמונות מתוקות לקיר, כאמור סביב צבע טורקיז.

יש פה מישהי אלופה שיכולה לעזור לי למצוא דברים כאלה, אולי באליאקספרס? @פנינה ריימונד ?
שבוע טוב, בשורות טובות
יש אתר מהמם שנקרא סטיקי פנדה, יש שם מדבקות יפות ולא יקרות כולל מדריך איך להדביק לבד, רוב המדבקות ניתן לבחור באיזה צבעים.
וילון אם הוא לא עד הריצפה מומלץ וילון גלילה ולא וילון הסטה.

בהצלחה

single

משתמש מקצוען
שבוע טוב, בשורות טובות
יש אתר מהמם שנקרא סטיקי פנדה, יש שם מדבקות יפות ולא יקרות כולל מדריך איך להדביק לבד, רוב המדבקות ניתן לבחור באיזה צבעים.
וילון אם הוא לא עד הריצפה מומלץ וילון גלילה ולא וילון הסטה.

בהצלחה
תודה על ההשקעה!!! אבדוק את זה.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

אודי'ה

משתמש מקצוען
אני המומה מהמחירים. 100-200 שקל למוצר??
בול אותו דבר באליאקספרס ב-10 שקל.
אולי בול אותו דבר במראה,
משערת שלא בול אותו דבר באיכות ובשירות.
לא מכירה את האתר, אבל זה ייצור עצמי פה בארץ, מחומרי גלם לא סיניים, אני מאמינה שיש פער גדול בין זה לבין מדבקות מאלי אקספרס.

משתמש Pרוג

משתמש חדש
אולי בול אותו דבר במראה,
משערת שלא בול אותו דבר באיכות ובשירות.
לא מכירה את האתר, אבל זה ייצור עצמי פה בארץ, מחומרי גלם לא סיניים, אני מאמינה שיש פער גדול בין זה לבין מדבקות מאלי אקספרס.
יש לי מדבקות מאלי אקספרס
שניםםםםם לא יורד ומעולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה