עיצוב מדהים בציבור החרדי?

tusk

משתמש רשום
גם אני קיבלתי אותו אתמול

זה היה נחמד, אחרי כל הדיונים פה.
עכשיו, אחרי שהחזקתי אותו בידיים שלי, ודיפדפתי להנאתי, יש לי כמה תובנות-
א. יופי של גריד, ויופי של עיצוב. נקי, מודרני. קוים טובים. תמונות יפות. שכוייח. יש פיקשושים, אבל בואו לא נהיה קטנוניים מדי.
ב. אם לרגע אחד נהיה קטנוניים וזהו, אז הפריע לי ששם המגזין לא נמצא בשני הצדדים באותו גובה שם למטה. זהו.
ג. זה נכון, שאף אחד לא הולך עכשיו לקנות את המטבחים שם. אבל כל היופי בעיצוב הוא שרק לראות הרבה דברים יפים עושה כבר טוב, ופותח את העיניים ואת המחשבה. בפעם הבאה שקוראי העיתון יגיעו לקנות ברז לאמבטיה או למטבח, הם, אפילו בלי לשים לב, יפנו קודם לזה המעוצב יותר. ככה זה. דירה נאה מרחיבה וכו'.
ד. במגזר החילוני, הדבר הזה מקובל מאוד. אולי אפילו עם עיצוב פחות טוב. ומה, כל הבתים החילוניים במדינה נראים ככה? לא. וגם לרוב החילונים אין הרבה יותר כסף. ובכל זאת מחלקים אותם להמונים. כי יום אחד, כל בית עושה איזה שיפוץ. ודברים מחלחלים.

בהצלחה לכל העוסקים במלאכה, שזה לא יהיה הגליון האחרון.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי המגזר הכללי - אני לא בטוחה! כי בכל זאת המגזר הכללי מכיל אנשים פחות ריאליים מרוב הציבור החרדי - שחי בצורה יותר מחושבנת וקצת פחות מנקרת עיניים (חוץ מהדודה של החבר של המנהל של הפורום של פרסום של פרוג:)).
החוברת הזו עוזרת לאנשי המגזר הכללי לחיות בפנטזיה שלהם ובלקיחת משכנתאות ענקיות גם אם אין כסף. אצל החרדים - זה יעבוד הרבה פחות! לא אמרתי שבכלל לא, אבל אני לא יודעת אם זה שווה תפוצה של 80000 !!!!! עותקים בחינם. ה"עמך" החרדי שמתלהב מה"חינם" לא יהין לארגן לעצמו כאלו מטבחים.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם יקטינו וימקדו את התפוצה, זה יוכל לעבוד יותר, כמו לחלק בחנויות חומרי בנין, וכדו'

tusk

משתמש רשום
נכתב ע"י אילנית;234638:
לגבי המגזר הכללי - אני לא בטוחה! כי בכל זאת המגזר הכללי מכיל אנשים פחות ריאליים מרוב הציבור החרדי - שחי בצורה יותר מחושבנת וקצת פחות מנקרת עיניים (חוץ מהדודה של החבר של המנהל של הפורום של פרסום של פרוג:)).
החוברת הזו עוזרת לאנשי המגזר הכללי לחיות בפנטזיה שלהם ובלקיחת משכנתאות ענקיות גם אם אין כסף. אצל החרדים - זה יעבוד הרבה פחות! לא אמרתי שבכלל לא, אבל אני לא יודעת אם זה שווה תפוצה של 80000 !!!!! עותקים בחינם. ה"עמך" החרדי שמתלהב מה"חינם" לא יהין לארגן לעצמו כאלו מטבחים.

את יודעת, אולי את צודקת. אבל נסי לחשוב על הציבור החרדי רגע, כציבור שבונה באופן פרטי הכי הרבה. ולמה? כי הציבור החילוני בדרך כלל קונה דירה מקסימה מהקבלן, או משפץ בעצמו פעם בחיים דירה שהוא קונה, אבל לא כל כך בונה. זוג חרדי למשל, כמעט בטוח יבנה- מרפסת סוכה, חדר נוסף, 2 חדרים נוספים, שירותים וכו', למשפחה הגדלה והמתרחבת במשך הזמן. הרי אלה השכונות החרדיות שקשה למצוא בהן את קווי המתאר של האתכנון האדריכלי המקורי, לא החילוניות. (ובל נשכח שגם לחילוני הממוצע אין הרבה כסף, אפילו שזה נראה ככה. הוא פשוט מוציא אותו אחרת- על פחות ילדים הוא מוציא יותר כסף על כל ילד...) ומנסיוני והכרותי, גם אם הזוג החרדי המצוי לא יבנה לראווה, אם הוא כבר בונה, את הריצוף הוא לא יעשה כמו שצריך?

אז נכון, באמת תפוצה כזאת היא מוגזמת. אבל זאת הדרך שבה המפיצים בחרו כדי להודיע- אנחנו קיימים! עכשיו באמת, הם צריכים לחשוב על הפצה יותר ממוקדת כמו שמקארתור ציין, כמו חנויות בניין, הוועדה לתכנון ובניה וכו' :)

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שהמגזין הזה מצוין!
אני מנויה לבנין ודיור- מגזין היוצא אחת לחודשיים, הרמה אולי מעט יותר גבוהה אבל לא משמעותית.
הכתבות בדירה נאה טובות מאד, מספקות חומר חשוב ומקנות כלים בסיסיים לאדם פשוט שבונה כמו לאדריכלים.
הפלוס העיקרי הוא הלכלוך שנחסך בגזין החרדי לעומת רעהו בציבור הכללי!!
ולגבי יעילותו - כמעט כל אחד זקוק או יזדקק לאיזושהיא עבודת שיפוץ וכדו' במשך השנים, המגזין מכניס לענינים, נותן השראה, רעיונות, אפשרויות ביצוע, ומידע נוסף וחשוב מאד, גם אם אני לא אלך להזמין עכשיו את המטבח של רגבה המופיע בפרסומת- קבלתי ממנו כיווני חשיבה וביצוע מענינים...
ישר כח!!

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
היום הגיע המגזין באשדוד.

עדיין לא הספקתי להתרשם ממנו אבל רק כשאעבור דירה או אשפץ אדע כמה הנזק שלי מכל הסיפור הזה.

:)

עפרה שמעוני

משתמש צעיר
תודה מיוחדת למנהל הפורום חוצניק לפתיחת האשכול (הצ'ק בדרך :))
ותודה רבה לכל המגיבים.​

חשוב לי מאוד לדעת אזורים שלא קיבלו,
מב"ב, ירושלים, אלעד, אשדוד, פתח תקוה, כפר חב"ד, ראשל"צ, קרית הרי"ם לוין, קרית ישמח משה.​

בביתר ניתן להשיג את המגזין ב:
רהיטי ביתר ר' עקיבא 20
מגדניית ביתר ר' עקיבא 11
"צבעונית" ישמח ישראל 19 כניסה 3

בבית שמש ניתן להשיג:
כל בו מנדל רמת בית שמש ב'
ר' יהודה הנשיא

שולחן מלכים, מרכז מסחרי יפה נוף
שדרות הרצוג

מתוק זה אנחנו, נחל זוהר 10
מרכז מסחרי רמת בית שמש א'

וכן ניתן לשלוח הודעה לפקס שמספרו 0722766710
ואנו נשלח אותו אליכם בדואר.

נכתב ע"י אליהו לוי;235764:
מי המ"ול של המגזין כמה עותקים
כמה עולה שטח פרסום?​

80000 עותקים.​

7000 ש"ח לפרסום בודד. 12.000 לדאבל.​

3+1 לעיסקה שנתית.

עפרה שמעוני​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה