כללי עימוד רב טקסט בספר תורני

הסטודיו

משתמש פעיל
כמה מקובל לקחת על עימוד רב טקסט (4 טקסטים בעמוד)+ שילוב של כ8 תמונות בכל עמוד
תודה רבה לעונים - יעזור מאד

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י הסטודיו;617668:
אף אחד לא עושה כאן רב טקסט?.................

רב טקסט שאל בפורום תג.
(אמנם אני חושב שעם כ"כ הרבה תמונות אולי עדיף באנדזיין, אך קשה להאמין שיש בזה מחיר סטנדרטי כי אין כמעט עבודות סטנדרטיות כאלו,
לא היייתי צריך אני לתת מחיר היית משער כמה זמן יקח לי וכמה אני רוצה לשעה, ולפ"ז נותן מחיר.
רק אין לשכוח את הזמן של ההגהות, והתיקונים וכו')

הסטודיו

משתמש פעיל
רב טקסט שאל בפורום תג.
(אמנם אני חושב שעם כ"כ הרבה תמונות אולי עדיף באנדזיין, אך קשה להאמין שיש בזה מחיר סטנדרטי כי אין כמעט עבודות סטנדרטיות כאלו,
לא היייתי צריך אני לתת מחיר היית משער כמה זמן יקח לי וכמה אני רוצה לשעה, ולפ"ז נותן מחיר.
רק אין לשכוח את הזמן של ההגהות, והתיקונים וכו')
<!-- / message --><!-- sig -->
ובכל זאת
מהו המחיר הבסיסי שאיתו ניתן להתחיל את התמחור

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
4 ש"ח לטקסט בעמוד, לא כולל תמונות.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא יודע כמה. הרבה..

הסטודיו

משתמש פעיל
אני מנסה בכל אופן לשאול אולי מישהוא יודע....
כמה מקובל לקחת על עימוד תמונות בעמוד
תודה רבה לכל העוזרים

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רב טקסט לוקחים לכל טקסט 4 ש"ח
ז"א 4X4
והתמונות... זה סיפור מסובך -הייתי לוקחת לפחות 8-6 ש"ח לכל תמונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה