עזרה עימוד לספר יחידאי - מתח/ פנטזיה

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הספר כמעט בשלב העימוד.
נשמח לקבל כמה כללי זהב איך בוחרים מעמד, תעריף מקובל, וגם המלצות על בעלי מקצוע עם ניסיון.
גם טיפים עממיים מה מפריע לכם בעין כקוראים.
תודה

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
התעריף כמדומני נע בסביבות ה-3 ש"ח לעמ' (פחות או יותר)
אין משהו מסוים שמפריע לי כקורא אלא אם כן מדובר בגופן שכפי שציין @ניק 70107 הוא בלתי קריא או לא מושך את העין.
אם יש לך אופציה לפנות אלי בפרטי (דרך חבר עם פרימיום או משהו) אוכל למסור לך המלצה על מעמדת מצוינת, אחת הטובות בציבור שלנו ובארץ בכלל
כיף לשמוע שהספר כבר יוצא, מחכים לו מאוד
שיהיה המון בהצלחה
נ.ב. ההוצאה לאור לא המליצה לכם על מעמד?

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
התעריף כמדומני נע בסביבות ה-3 ש"ח לעמ' (פחות או יותר)
אני מאמין שהטובים לוקחים הרבה יותר.
אם יש לך אופציה לפנות אלי בפרטי (דרך חבר עם פרימיום או משהו) אוכל למסור לך המלצה על מעמדת מצוינת, אחת הטובות בציבור שלנו ובארץ בכלל
לצערי אין לי.
כיף לשמוע שהספר כבר יוצא, מחכים לו מאוד
שיהיה המון בהצלחה
תודה. אעביר לסופרת...
נ.ב. ההוצאה לאור לא המליצה לכם על מעמד?
הם נתנו טל' של מעמד שהם עובדים איתו, אבל היינו רוצים להשוות מחירים ולהגיע לשיחה איתו עם קצת רקע.

נערך לאחרונה ב:

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
תלוי באיזה עימוד מדובר, כל זמן שמדובר בעימוד של ספר קריאה, בו לא מדובר בכמה סוגי טקסטים כמו בספרי קודש לצורך העניין - העימוד הוא די פשוט עבור מישהו שמכיר את העבודה.
אני כותב את המחיר הזה אחרי בירור, זה המחיר פלוס מינוס.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הרבה יותר... שלושה שקלים זה מחיר עושק, למיטב ידיעתי... (אבל אפשר לשאול איכשהו בפורום מעמדים כאן בערוץ).
יש לי גם המלצה למעמדת מצוינת, אבל היא באמת לוקחת הרבה יותר...

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הרבה יותר... שלושה שקלים זה מחיר עושק, למיטב ידיעתי... (אבל אפשר לשאול איכשהו בפורום מעמדים כאן בערוץ).
מה מגדיר מעמדת למצויינת? מה מחפשים?

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עד כמה שזכור לי מישהו כתב כאן בפורום (אולי @יונה ספיר) ש90,000 מילים זה כ500 עמ'
חשבון פשוט: 500 כפול שלוש שווה 1500, כמו ש @לוטם כתבה...

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עד כמה שזכור לי מישהו כתב כאן בפורום (אולי @יונה ספיר) ש90,000 מילים זה כ500 עמ'
90,000 מילים זה אכן קצת יותר מ 500 עמודים. לי לקחו על עימוד ספר ג"כ באורך כזה - 1,500 ש"ח, ככה שזה נראה לי אומדן סביר, 3 ש"ח לעמוד, כמו שכתבו פה.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מה מגדיר מעמדת למצויינת? מה מחפשים?
שהספר יוצא נעים לעין וקריא, שהמעמד יודע להתמודד עם כל מיני קשיים בעימוד (לדוגמה - סידור פנימי של תווים כמו ניקוד. מעבודתי אני מכירה את העובדה שלפעמים בגופנים מסוימים הניקוד "קופץ" מתוך האות, וצריך לדעת לסדר את זה), שיודע לסדר איורים אם צריך, וכן הלאה.
(לצורך העניין - גם אני יודעת לעמד, אבל אני בהחלט לא מצוינת בזה...)

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אבל אני מכירה מחירים אחרים לגמרי לעימוד... (המעמדת שאני ממליצה עליה לוקחת 15 שקלים לעמוד, למשל...)

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שאת מדברת על מעמדת של ספרי קודש.
כבר כתבתי שכשמדובר בכמה סוגי טקסטים מחירו של העימוד עולה
והמעמדת שאני מדבר עליה היא באמת אחת הטובות, שעבדה עם ההוצאות לאור הנחשבות ביותר בארץ (גם לא מהציבור שלנו).

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

90,000 מילים זה אכן קצת יותר מ 500 עמודים.
די מפתיע אותי מס' העמודים שנקבתם. הבנתי משני מעמדים שבממוצע ישנם כ250 מילים בעמ' (האמת שפעם אפי' ספרתי באקראי בכמה ספרים...) + עמודים חצי ריקים בסוף פרק, יצא לי בערך 400 עמודים.
אבל אני מכירה מחירים אחרים לגמרי לעימוד... (המעמדת שאני ממליצה עליה לוקחת 15 שקלים לעמוד, למשל...)

יכול להיות שאת מדברת על מעמדת של ספרי קודש.
אני מהמר על ספרים עם תמונות. הבנתי שזה מייקר משמעותית.

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קיבלתי ביממה האחרונה די הרבה הצעות מחיר שנעים בין 2 ל13 ש"ח.
אני מתקשה להחליט האם המחירים הזולים הם המחיר האמיתי וההוגן, ואילו היקרים סתם מנצלים בורות של כותב, או שהמחיר ההוגן הוא היקר והזולים שוברים את השוק מחמת הצורך הכספי.
כך או כך השאלה האמיתית היא האם זול = איכות גרועה ויקר = איכות גבוהה, או שאן באמת קשר בין המחיר לתוצאה.

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני חושב שזה די תלוי לפי מי המציע. כי יכול להיות שמעמדת מתחילה תציע לך אמנם מחיר נמוך יותר אבל תיתן את הנשמה כי היא יודעת שפרסום טוב יוכל לשווק אותה...
בקיצור: תתיעץ עם כאלו שכבר הוציאו ספר או שניים, תבקש לראות עבודות, המלצות וכדו', כי כל מקרה לגופו (מסתמא בהוצאה לאור אמרו לך את זה (לי אמרו...) אבל חשוב לומר את זה גם כאן: מעמד לא מקצועי יכול לגרום למהדורות שלמות (1000 ספרים) להגיע לפח האשפה(!!!) אז לא מומלץ לשחק עם זה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה