כללי עיטור

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
דומה למה?

ZYBM10

משתמש רשום
שכחתי להוסיף קובץ

קבצים מצורפים

• עיטור 22.jpg
    KB 22.8 · צפיות: 11

דבורה5

משתמש רשום
אין לי עיטור ויקטורי.

אם את עובדת באילוסטריטור בדר"כ מה שאני עושה,
מביאה את העיטור לאילוסטריטור והופכת לויקטורי לlive trace.
קצת מאבד את החדות אבל אפשר לעבוד איתו. בהצלחה.

רחל 10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בבקשה

אם זה טוב יש לי את זה בוקטורי

קבצים מצורפים

• decorative_design_elements.jpg
    KB 938.8 · צפיות: 7

blush

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בבקשה

קבצים מצורפים

• עיטור copy.ai
    KB 226.2 · צפיות: 18

ZYBM10

משתמש רשום
אני צריכה עיטור שאוכל לחתוך אותו עם סכין חיתוך לאחר הדפסה כך שעיטורים אלו מדי דקים. אודה למי שיוכל לעזור

רחל 10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• Free Vector Retro Floral Elements.jpg
    1.2 MB · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה