עיזרו לי ברעיון...

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י איציק כרמי;359785:
שעון שבת שבועי!!

ביום שבת הוא דולק ובשאר השבוע לא באופו אוטומטי.. (מכני)

כמו כן אפשר לעשות שבליל שישי קבוע הוא ישאר עד מאוחר וביום חמישי שצילה חוזרת מהגן שזה ידלק ב12 ויחמם לה את האוכל..?

נשמע מצויין? נשמע איציק..
אבקש לעדכן אותך שכבר כמה שנים בכל מוסד או מקווה או שטיבלאך יש שעונים דיגטאליים שבועיים עם אפשרויות מגוונות עד אין סוף. שעון כזה מדגם מתקדם יכול להכיל עד 50 פעולות ליממה... קצת יותר מלחמם אוכל.

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י איציק כרמי;359784:
המצאה פשוטה אך גאונית (אמרתי כבר שאני עניו?)

במרכז הכיריים יש לו חור קטן אשר אליו יתנקזו כל הדמעות על החלב שנשפך.. וגם החלב עצמו וכו'..
למטה ישנה כמין כוס.. שפשוט מרוקנים אותה פעם ב.. והכיריים נשארות נקיות!!!
יש כיריים מוסדיות (אלו שכל סיר שעליהם יכול להכיל טשולנט לכל השנה בשביל משפחה ממוצעת) שיש מגשים מתחתיהם שקולטים את כל הלכלוך ונשלפים לשם שטיפה וכו'.

אבי דהאן

משתמש רשום
נכתב ע"י עפרה;359795:
בקשר למכשיר שמנדנד את המיטה של התינוק - אני בעד, אבל שלא יעשו כזה שצריך לחבר אותו לקיר, כי אז אי אפשר לנייד אותו! זה צריך להיות מכשיר שעומד על הרצפה ליד המיטה! (אולי משהו שמתחבר מתחת למיטה/לעגלה?)

בביתי היה מכשיר כזה, משהו בגודל קופסת נעליים, שמתלבש בהברגת מלחציים על העריסה - וכמובן נייד.

עיקרון העבודה של המכשיר מאוד פשוט: מנוע שמסובב צלחת מתכת שהמוקד לא במרכז, והתוצאה היא כמו של רוטור מאוורר שנשבר לו אחד מכנפיו...
המכשיר היה מופעל על מס' סוללות אצבע הגדולות ביותר שקיימות.

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ווישרים אוטומטים לניגוב אפים מנוזלים של הילדים בחורף.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י איציק כרמי;359782:
עוד אחד קטן..

מכירים את ה"פווווווו" שלעושים למשהו חם לפני שמכניסים לפה?
נכון זה מגעיל כשהשוויגער עושה את זה את זה לאחיין אחר שלכם?

אז הנה הדבר הבא..

כפית עם מאוורר קטן... מותקן באמצע הידית!!

איציק, הרגת אותי מצחוק.....:D:):D:):D:):D:)
גדוווווווול!
רק שיש בעיה, דווקא בזמן שזה יכול להיות הכי שימושי- בשבת, לא יהיה אפשרי להשתמש בזה.... זה בטח יהיה על סוללות לא?:rolleyes:

חושב יצירתי

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
אני כבר מזמן חולם על דבר כזה:
הסוף ל"תעביר לי את הקולה" ותשלח לי את החצילים" בשולחן השבת.
מגש על מסילה מסתובבת לאורך השולחן (במרכזו) יעביר בקלות ובנוחות את כל הסלטים והשתיה לכל סועד בתורו.
בתיאבון.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ורורור;360028:
אני כבר מזמן חולם על דבר כזה:
הסוף ל"תעביר לי את הקולה" ותשלח לי את החצילים" בשולחן השבת.
מגש על מסילה מסתובבת לאורך השולחן (במרכזו) יעביר בקלות ובנוחות את כל הסלטים והשתיה לכל סועד בתורו.
בתיאבון.
אם אני לא טועה יש איזשהו דבר כזה, מגש עגול גדול שמחובר לבסיסו על ציר. מעמידים את המגש באמצע השולחן ואפשר לסובב אותו ולהגיע לכל צד שלו.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כבר מגש..

אז אולי צריך להמציא מגש עם מגנט בצד...

אתם מכירים את זה שהמלצר אוסף את הצלחות אבל ווופ הסכין על הראש של הגיס???

הסוף. מגש עם מגנט!!1

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הרגתם אותי מצחוק!!
תשמעו, יש פה רעיונות גדולים מהחיים, אבל. רק צריך לבוא מישהו עם הרבה כסף, ולהשקיע...
אבל בהמשך הבנתי שהרבה מהרעיונות האלו כבר קיימים בשוק, שוקולד מגורר למשל . איפה משיגים את זה??
אני פעם אמרתי שאני אשווק נייר טואלר שעל גליל הקרטון יש פרסומת, נראה לי אחלה מדיה.. (אל תדאגו, לפני שסיפרתי רשמתי בלעדיות על הפטנט.. ;)

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הרגתם אותי מצחוק!!
תשמעו, יש פה רעיונות גדולים מהחיים, אבל. רק צריך לבוא מישהו עם הרבה כסף, ולהשקיע...
אבל בהמשך הבנתי שהרבה מהרעיונות האלו כבר קיימים בשוק, שוקולד מגורר למשל . איפה משיגים את זה??
אני פעם אמרתי שאני אשווק נייר טואלר שעל גליל הקרטון יש פרסומת, נראה לי אחלה מדיה.. (אל תדאגו, לפני שסיפרתי רשמתי בלעדיות על הפטנט.. ;)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הרי כל מה ש"הומצא" הוצא מהקיים שנברא על ידי הקב"ה.
למה לא לקחת פשוט שני מוצרים ולשלב אותם יחד. היום זה אופנתי. כל היוגורטים באים עם גרנולה, האורז עם ירקות, החלב עם הסיליקון והתנור שמנקה את עצמו... וכן על זה הדרך.
הייתי מציע לערוך הכלאה מעניינת בין שני דברים קיימים, ולנסות לראות את התועלת בהם.
זה יכול להיות משהו חשמלי כמו מכונת תספורת עם שואב אבק, מכונת כביסה מייבשת, תמונת נוף ממזגת, מגהץ משולב טוסט שגם מכין קפה וכו'. וגם בתחום האוכל עוד לא נאמרה המנה האחרונה...

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברימי;360072:
מכונת תספורת עם שואב אבק, מכונת כביסה מייבשת, תמונת נוף ממזגת, QUOTE]

כל זה קיים!!!

אפרופו שילובים.. מה דעתכם על עט כתיה עם שפתון בצד השני?

מטאטא עם מגב בשילוב.

ש"ס עם יתד...

ליבני עם מופז...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני דוקא יש לי בראש פטנט המון שנים וזה פח עם ידית וגלגלים בדיוק כמו התיקים הגדולים שהולכים איתם לסבתא
לארשמתי עליו פטנט מי שרוצה שיקח
רק שיספר לי אם הוא הצליח

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י עפרה;360041:
אם אני לא טועה יש איזשהו דבר כזה, מגש עגול גדול שמחובר לבסיסו על ציר. מעמידים את המגש באמצע השולחן ואפשר לסובב אותו ולהגיע לכל צד שלו.

לא צריך את זה, יש כבר משהו שעוזר לבעיה הזאת-
מזלג ארוך ארוך ממתכת שמגיע עד הקצה השני של השולחן, פשוט - לוקחים, שולפים ואוכלים

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עוקבת אחרי האשכול הזה...
ומה שיש לי להגיד:
הגענו מאוחר מדי... את הכל המציאו כבר!!!
ומה שנשאר להמציא... נו תעשו טובה... מסטיק בטעם פלאפל... פיכס.....
אז מה שחשבתי זה לשאול את סבתא שלי אם גם בזמנה חשבו כמוני... לפני שיש לכל אחד מטוס פרטי ליד הבית... (כי בזמנה כנראה לא חלמו על מכונית לכל אחד, אז...)
בקיצר... איפה תומס אדיסון... יעזור לנו קצת....

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
די וי די
פח עם גלגלים?
מה תעשי איתו? תיקחי את הזבל שלך איתך לכל מקום???

מה שאני ממש רוצה שיהיה לי בבית-
(ואני נזהרת לא לומר להמציא כי לפי קצב האשכול בטח כבר יש את זה בהמון ווריאציות)
כיור קטן, שילדים מכניסים את ידיהם ה"סטריליות" ויש שם ספוג מסתובב שינקה ביסודיות את הלכלוך הדבוק, ויהיה פתרון מובנה שלא תרטב הרצפה מתחת...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י כוכב103;360168:
די וי די
פח עם גלגלים?
מה תעשי איתו? תיקחי את הזבל שלך איתך לכל מקום???

במקום להיסחב עם השקית אשפה שנוזלת בכל המדרגות את מגלגלת את הפח בקלי קלות עד לצפרדע העירונית שולפת והופ לצפרדע (אולי ישדרגו את זה ויעשו איזה דרגנוע שירים את הפח עד לצפרדע...)

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י ariels;359873:
יש משהו דומה לזה
עריסה שתלויה על וו מהתקרה, משהו בין עריסה לערסל (אפשר להתקין את הוו בכמה מקומות בבית וכך להרדים את התינוק בכל מקום) דחיפה קלה והתינוק מתנדנד לו בכיף.
לי יש כזה ואני שמתי לו חתיכת עץ ומיזרון וזה ה"עריסה" של התינוקת שלי ממש יש לי וו בכל חדש :)

ayala

משתמש מקצוען
נראה לי שמה שבאמת צריך להמציא פה זה איזה בלוג שיראה לנו את כל הפטנטים הקיימים בשוק ואת הדרך לרכוש אותם.:rolleyes:

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י photosbyrik;364519:
לי יש כזה ואני שמתי לו חתיכת עץ ומיזרון וזה ה"עריסה" של התינוקת שלי ממש יש לי וו בכל חדש :)

זה מה שהתכוונתי (התינוק לא שלי):

קבצים מצורפים

• עריסל.jpg
    KB 39.3 · צפיות: 6

אולי מעניין אותך גם...