עיזרו לי ברעיון...

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
לתיק עבודות שלי (עיצוב גרפי) - אני צריכה להדמות מוצר שלא קיים, לבנות אותו, לארוז אותו, לקרוא לו בשם וכו'. אני רוצה משהו צבעוני ומדליק, אבל הבעיה שלי היא כמובן ברעיונות - ע"כ נכנסתי לפורום הזה, ואנא - עזרו לי למצוא רעיון... תודה!!!

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
למה אף אחד לא עוזר לי? כי זה לא בחינם? אז כמה זה עולה? (ברצינות) ואיך זה מתבצע? (לא מכירה את הפרוצדורה לעבוד עם קופירייטר)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
משקה קל נשמע לי כמו משהו שמתאים לעניין.
צבעוני, מרענן, קל לכתוב לזה מלל מצוץ מהאצבע...

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
תודה על ההענות! אבל צריך מוצר שלא קיים בשוק. משהו שהלוואי שיהיה.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
ודרך אגב - האתר שלך נפלא!

orli_dimri

משתמש פעיל
נכתב ע"י א"ב;359192:
תודה על ההענות! אבל צריך מוצר שלא קיים בשוק. משהו שהלוואי שיהיה.

מה הכוונה?

תגדירי בדיוק.

קשה להבין למה את מתכוונת

מה זה מוצר שלא קיים בשוק? מוצר וירטואלי? :)

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
נגיד גבינה צהובה בסליל כזה, כמו מסטיק. נוח ושימושי, לא?
מישהי עשתה כפפות לרופא שיניים של ילדים צבעוניות עם ציורים, קצת לנחמד את האוירה אצל הרופא.
וכן הלאה...

orli_dimri

משתמש פעיל
נכתב ע"י א"ב;359198:
נגיד גבינה צהובה בסליל כזה, כמו מסטיק. נוח ושימושי, לא?
מישהי עשתה כפפות לרופא שיניים של ילדים צבעוניות עם ציורים, קצת לנחמד את האוירה אצל הרופא.
וכן הלאה...

עכשיו זה יותר ברור.
מן סוג של פטנט רשום?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש לי רעיון למוצר:
כשם שיש סליל ניר מגבת, אפשר ליצור סליל של ניר שעליו משורטטות שורות, כמו ניר דפדפת, שיש בו סימונים לחיתוך באורך של דפדפת קטנה או באורך של אי ארבע. כך אדם יכול לחתוך דף בגודל הנצרך לו. הדף, כמובן, משמש לכתיבה.

הרעיון עלה בעקבות סליל הגבינה הצהובה (אשר מחובתי לציין כי מדובר ברעיון מקורי להפליא).

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
פעם כשישבתי בפה פעור אצל רופא השיניים ובהיתי בתקרה, שהייתה מורכבת מריבועי קל קר, חשבתי שמישהו היה צריך להמציא ריבועי קלקר מאוירים שמודפסים עליהם סיפורים או שירים קצרים, לשימוש בתקרות חדרי רופאי השיניים במקום ריבועים לבנים חלקים ומשעממים. אפשר לסדר שניתן יהיה לרכוש מאגר של ריבועים כאלה, שיהיו ניתנים להחלפה מדי פעם, להנאת הפציינטים הקבועים.
מאמינה שמישהו אחר היה מתרגם את זה למסכי פלזמה מאוזנים המיועדים לתלייה על התקרה, אבל בציבור שלנו יסתפקו בתקרה מעוטרת...

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
יש רופא שיניים ברחביה, שאשתו אמנית. כל התקרה שם זה מעין מפת אוצרות של שודדי ים, משהו מעניין שאפשר להסתכל בו ולגלות דברים חדשים במשך שעות. רעיון נהדר, יש עוד?

מישהי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני כבר שנים מדמיינת שיהיה לקנות קוקה קולה בטרופיות, אם את מבינה למה הכוונה, לדעתי זה ילך.
בהצלחה!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קחי את במבה נוגט כמקור השראה לשילוב שעטנזי מוצלח (?)
כנ"ל על זאת הדרך:
ביגלה עם סוכריות, סוכריה שבסוף מגיעים למיץ לשתות
מסטיק בטעם פלאפל (ילך טוב עם סופר דרינק בטעם עגבניות וקולה בטעם בצל)
לפני תקופה העלו פה משהו טוב שהמציאו כביכול לאמהות מן ברז ניד לשטוף את הילד במקום מגבונים...
אולי אם יש מקלדת מתגלגלת ימציאו גם מחשב ניד גמיש שאפשר לקפל ולהכניס לכל מקום (טושיבה?)
אם נלך על ההמצאה של הפחית אולי נמציא פחית שאפשר גם לסגור אותה?
או כמו שהמציאו לאחרונה גביע גלידה ששומר על הקור שלא ימס?

או דברים שמקלים על החיים-
מסרק שמלביש את הקוקיה לילדה בלי כאבים, משקה ששותים במקום לצחצח שיניים.

תשמעי, זה ממש כייף לחשוב על כל זה. אני מאמינה שאם תנהלי יום שיגרתי מבוקר עד ערב תגלי הרבה דברים שחבל שעדיין לא המציאו (בינהם את המכונה שמקפלת כביסה..)

אגב, הנאמר לעיל הזכיר לי שכשהייתי ילדה כל פעם שקראתי ספר במיטה לא הבנתי איך לא המציאו את המתקן הזה שמחזיק את הספר מול העיניים והופך דפים בלחיצת כפתור... (כשקר ולא בא להוציא את היד מתחת לשמיכה..) לא יודעת באיזה גיל זה הפך להיות יותר נח (שימו לב שכשילד קורא במיטה המאמץ מופעל על הכתף בעוד שמבוגר מניח את המרפק..) בכל מקרה- גם זה רעיון...

אולי תספרי לנו איפה את לומדת?

בהצלחה!

א ל י

משתמש רשום
נכתב ע"י נעמי ברקאי;359343:
קחי את במבה נוגט כמקור השראה לשילוב שעטנזי מוצלח (?)
כנ"ל על זאת הדרך:
ביגלה עם סוכריות, סוכריה שבסוף מגיעים למיץ לשתות
לפני תקופה העלו פה משהו טוב שהמציאו כביכול לאמהות מן ברז ניד לשטוף את הילד במקום מגבונים...
אולי אם יש מקלדת מתגלגלת ימציאו גם מחשב ניד גמיש שאפשר לקפל ולהכניס לכל מקום (טושיבה?)
אם נלך על ההמצאה של הפחית אולי נמציא פחית שאפשר גם לסגור אותה?
או כמו שהמציאו לאחרונה גביע גלידה ששומר על הקור שלא ימס?

או דברים שמקלים על החיים-
מסרק שמלביש את הקוקיה לילדה בלי כאבים, משקה ששותים במקום לצחצח שיניים.

תשמעי, זה ממש כייף לחשוב על כל זה. אני מאמינה שאם תנהלי יום שיגרתי מבוקר עד ערב תגלי הרבה דברים שחבל שעדיין לא המציאו (בינהם את המכונה שמקפלת כביסה..)

אגב, הנאמר לעיל הזכיר לי שכשהייתי ילדה כל פעם שקראתי ספר במיטה לא הבנתי איך לא המציאו את המתקן הזה שמחזיק את הספר מול העיניים והופך דפים בלחיצת כפתור... (כשקר ולא בא להוציא את היד מתחת לשמיכה..) לא יודעת באיזה גיל זה הפך להיות יותר נח (שימו לב שכשילד קורא במיטה המאמץ מופעל על הכתף בעוד שמבוגר מניח את המרפק..) בכל מקרה- גם זה רעיון...

אולי תספרי לנו איפה את לומדת?

בהצלחה!

בקשר לביגלה נראה לי שיש לקליק מצופה בשוקולד.... לא?
בקשר לפחית הנסגרת מישהו רשם כבר פטנט על מכסה לפחית שמתחבר למחזיק מפתחות (מכניסים לפחית ומסובבים.. )

אפרופו ציחצוח שיניים- מברשת חלולה שמתברגת על שפורפרת של משחה ובלחיצה המשחה יוצאת לקצה המברשת..

פנס זעיר וחזק שמתלבש על המשקפיים יעיל לקריאה בנסיעות וכדו'

שאלו פעם 2 ילדים איזה פטנט הייתם רוצים שימציאו ענה ילד אחד - מכשיר שבלחיצת כפתור יכין את כל שיעורי הבית, הילד השני אמר הייתי רוצה שימציאו מכשיר שילחץ על המכשיר הנ"ל....;)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וגם מכשירון נייד ששוטף במקום מגבונים כבר יש, עוד מעט בארץ...

א ל י

משתמש רשום
נכתב ע"י ארבע;359208:
יש לי רעיון למוצר:
כשם שיש סליל ניר מגבת, אפשר ליצור סליל של ניר שעליו משורטטות שורות, כמו ניר דפדפת, שיש בו סימונים לחיתוך באורך של דפדפת קטנה או באורך של אי ארבע. כך אדם יכול לחתוך דף בגודל הנצרך לו. הדף, כמובן, משמש לכתיבה.

הרעיון עלה בעקבות סליל הגבינה הצהובה (אשר מחובתי לציין כי מדובר ברעיון מקורי להפליא).
אם כבר סלילים ונירות, לא הייתי מתנגד לאיזה סליל של שטרות כסף..
תלוש ושלם..:)

אופס אני רואה שהולך להיגמר לי פה הסליל של המאתיים.. יש למישהו?
(דחווווף!! עדיף בווקטורי..;))

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואם את רוצה להיות יותר מציאותית, אז תמיד אפשר להמציא טעם חדש של משקה קל, עם רעיון לאריזה מקורית-למשל משקה קל בטעם מסטיק.
או כל מוצר אחר בשדרוג מקורי.

אדריכלית

משתמש רשום
ממש התחברתי לרעיון של מחזיק הספרים. איזה מתסכל זה היה להוציא את הידיים ולהפוך דף, ואז לנסות להתכרבל שוב.
רעיון נוסף, חשוב מעין כמותו, הוא כמעין קפיץ שיתחבר לקיר או רהיט וכו' וינדנד את העריסה או העגלה של התינוקים, זה יהיה הצלה!!! יטוס בשוק באחריות!!!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י נעמי ברקאי;359343:
:eek: בחילה...
אבל התחברתי למתקן של הספרים

נכתב ע"י מישהי;359335:
אני כבר שנים מדמיינת שיהיה לקנות קוקה קולה בטרופיות, אם את מבינה למה הכוונה, לדעתי זה ילך.
בהצלחה!
זה יתפוצץ לאנשים בפנים... אם את מבינה למה הכוונה... :p

נכתב ע"י אדריכלית;359612:
רעיון נוסף, חשוב מעין כמותו, הוא כמעין קפיץ שיתחבר לקיר או רהיט וכו' וינדנד את העריסה או העגלה של התינוקים, זה יהיה הצלה!!! יטוס בשוק באחריות!!!

ברוכה הבאה למאה ה21 שבה נדנדת סל-קל היא רהיט חובה בכל חדר תינוקות.
ובלי טרמפולינה רוטטת הילד לא נרדם.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;359625:
ברוכה הבאה למאה ה21 שבה נדנדת סל-קל היא רהיט חובה בכל חדר תינוקות.
ובלי טרמפולינה רוטטת הילד לא נרדם.

כן, אבל מה תעשה אחרי שהילד נרדם? תעביר אותו למיטה ואז הוא יתעורר שוב.... כי הרי בלילה הוא לא יוכל לישון לא בנדנדת סלקל ובוודאי לא בטרמפולינה רוטטת.....
הרעיון שהיא אמרה תותח ובאמת צריך שמשהו יוציא כזה דבר לשוק....

אולי מעניין אותך גם...