עזרה עטיפות לבנות

מצב
הנושא נעול.

sukimeni

משתמש מקצוען
נודע לי היום על אחת שעושה עטיפות במחירים ממש טובים
ודוגמאות ממש יפות
אני מצרפת את הקטלוג שלה
(ולא, אין לי שום נגיעה וקשר אישי אליה)

אני קניתי דרכה והעטיפות ממש יפות
המחירים בין 8-10 שקל
ממש זול

• תודה
Reactions: B&B

שרה קופמן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הזמנתי עטיפות אצל @chaytshoo
עטיפות יפות ומושקעות, שרות 10. תוצאה מדהימה.
ממליצה בחום

אנונימית:))

משתמש פעיל
מי שמעוניינת בקטלוג עטיפות חדשני ומהמם
תשלחי מייל: atifot2021 גימייל.
ממליצה איכשהוא לעלות לפה
אולי צילומסך...
אנשים נרתעים כזה כרוך בלשלוח מייל (כאילו שהם לא עושים את זה עשרות פעמים ביום...;););););))
[אל תדאגי אני בכולופן שלחתי....]

izhaky

משתמש חדש
למשהי יש עטיפות לשנת תשפ''ג תודה שתישלח לי מלא קטלוגים

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני אשמח

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קטלוג של עפיפון
האיכות נמוכה כדי שיוכל לעלות כאן...

izhaky

משתמש חדש
יש מצב שאת שולחת לי את כל הקטלוג והאפשרות להזמין

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה