עזרה שלוב נגני אאודיו ווידאו

sarilu

משתמש חדש
אני בונה אתר וצריכה להכין עמוד עם עבודות אאודיו לדוגמא של הלקוח
וכן עמוד עם תיק עבודות בוידאו שלו,
משהו יכול לומר לי איזה נגן ובאיזה דרך אפשר לעשות זאת וגם שיצא יפה ?

תודה מראש!

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
וידאו של תיק עבודות, משמע פרסום..
יוטיוב זה מה שלדעתי מתאים לך, גם יעזור לא רק בקידום, ובפרסום..

אוש

משתמש צעיר
הכי פשוט להעלות ליוטויב ואח"כ לקחת את הקוד מהיוטיוב ולהטמיע באתר שבונים.

israel

משתמש צעיר
בנוסף לאפשרויות שSHIA נתן

אני ממליץ על נגן חיצוני כדוגמת vimeo הנפלא. היתרון בנגנים חיצוניים הוא שאת לא צריכה לדאוג לזרימת וידאו מהשרת שלך ובכך גם לא מבזבזת תעבורה חיונית.

refael

משתמש רשום
החיסרון בנגנים חיצוניים כדוגמת יוטיוב שהם לא מאושרים לצפייה בספקי אינטרנט כדוגמת נתיב ורימון
כך שעדיף לחשוב פעמיים על אופצייה זאת
בהצלחה

israel

משתמש צעיר
נכתב ע"י refael;446499:
החיסרון בנגנים חיצוניים כדוגמת יוטיוב שהם לא מאושרים לצפייה בספקי אינטרנט כדוגמת נתיב ורימון
כך שעדיף לחשוב פעמיים על אופצייה זאת
בהצלחה

נקודה טובה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה