עזרה עזרה קטנה מגרפיקאית אבל דחופה

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
אני צריך לעצב לוגו לישיבה לאוצר הספרים זה צריך להיות מוכן כמה שיותר מהר
זה לוגו ממש פשוט וקל אני פשוט לא יודע איך לסדר את זה אם יש כאן גרפיקאית שיכול לעזור
אשמח

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם אתה מחפש עזרה בתשלום- תציין זאת.

אם אתה מחפש עזרה בחינם - תפרט יותר באיזו נקודה אתה צריך עזרה ואולי יהיה מי שיסכים לעזור -
זה לוגו ממש פשוט וקל אני פשוט לא יודע איך לסדר את זה
הלוגו כבר קיים? מה בדיוק אתה מנסה לסדר?

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
אם אתה מחפש עזרה בתשלום- תציין זאת.

אם אתה מחפש עזרה בחינם - תפרט יותר באיזו נקודה אתה צריך עזרה ואולי יהיה מי שיסכים לעזור -

הלוגו כבר קיים? מה בדיוק אתה מנסה לסדר?
מחפש עזה בחינם ..

פשוט לקחת טקסט של שני מילים להדביק אותו על לוגו בצורת נגיד גמרא פתוחה וזהו
מיועד ללוגו לאוצר הספרים אין לי צורה של גמרא כזו זה בגדול לקחת ממקום אחר ולהדביק טקסט על זה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כל לוגו נראה שעשו ב-2 שניות זה לא עובד ככה. אם זה 2 דקות תעשה אתה. אם אתה לא יודע ואלו שלמדו יודעים הידע שלהם שווה כסף. כדי לעשות ב-2 דקות צריך ללמוד הרבה. וגם משהו פשוט לא לוקח 2 דקות מנסיון של 20 שנה בתחום.
ובמיוחד אם יש לך משהו בראש איך אתה רוצה את זה ועושים לך טובה ואז אתה מבקש שינוי כי זה לא מה שתכננת בקיצור משהו פשוט ממליצה לבקש מהבת של השכנים
אם אתה רוצה לוגו אמיתי אשמח להפנות אותך למקצועיות/ מקצועיות מתחילות

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
כל לוגו נראה שעשו ב-2 שניות זה לא עובד ככה. אם זה 2 דקות תעשה אתה. אם אתה לא יודע ואלו שלמדו יודעים הידע שלהם שווה כסף. כדי לעשות ב-2 דקות צריך ללמוד הרבה. וגם משהו פשוט לא לוקח 2 דקות מנסיון של 20 שנה בתחום.
ובמיוחד אם יש לך משהו בראש איך אתה רוצה את זה ועושים לך טובה ואז אתה מבקש שינוי כי זה לא מה שתכננת בקיצור משהו פשוט ממליצה לבקש מהבת של השכנים
אם אתה רוצה לוגו אמיתי אשמח להפנות אותך למקצועיות/ מקצועיות מתחילות
אני ציך משהו פשוט מאוד לא ביג דיל לא משנה לי מאיפה ימציאו את זה
הב של השכני ם כב יושנת....

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אתה יכול לבקש פה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה