עזרה- עץ אתרוג במלוא תפארתו

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הייוש חברים.
אני צריכה תמונה של עץ אתרוג..
העניין שכל התמונות שיש לי זה תמונות תקריב של העץ.
מה שאומר.
שאני
לא
רואה
את
העץ.
רק את האתרוג.
:/
(וזאת בעיה כאמור..)
אודה לכם, בעיקר לעצים גבוהים יחסית אבל אפילו נמוכים יהוו משהו בתור התחלונת..
(תכל'ס אני מעדיפה גבוהים אבל לא רוצה להוריד את המורל ..
חברי'ה! אי נייד יו!)
תודה מראש למסיעיים

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אין עץ אתרוג גבוה. מהלשות. הוא לא גבוה. אבל יש לו המון מעלות אחרות, והוא מאוד סימפתי.

Cidra - Citrus medica.jpg
Etrog Tree.jpg
Etrog_Citron_IMG_4386.jpg

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אין עץ אתרוג גבוה. מהלשות. הוא לא גבוה. אבל יש לו המון מעלות אחרות, והוא מאוד סימפתי.

צפה בקובץ המצורף 385394 צפה בקובץ המצורף 385395 צפה בקובץ המצורף 385396
מממ..הבסיס שלו לא גבוה, הגזע, אבל הוא כן יכול לצמוח לגובה יחסי מבחינת הענפים..
נראה לי?.. :/
בכל אופן תודה רבה!

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הוא יכול להיות קצת יותר גדול ממה ששלחתי. מאוד לא מצוי כי לרוב מגדלים אותו כעץ פרי, ואז גוזמים אותו. אבל גם כשהוא גדל פרא, הוא לא כמו איקליפטוס או משהו. יותר באיזור של שיטה או צאלון, רק במבנה שלו, שזה הכי דומה לתמונה האמצעית - בלאגן כזה.
למעשה את יכולה לחפש תמונה של כל עץ הדר אחר, אשכולית לדוגמה. והעץ מאוד דומה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה