עזרה עזרה למשפחה מפונה במודיעין עילית

אומר ועושה

משתמש צעיר
שלום רב
אני פונה בקשר למשפחה עניה בת 8 נפשות, מהעיר אופקים, שעקב חרדות וכו' התפנו היום לעיר מודיעין עילית.
אוכל בסיסי כבר דאגנו להם בעז"ה, ובדירה שקיבלו יש ריהוט בסיסי.
חוץ מזה אין להם כמעט כלום, למשל, מוצרי ניקיון וכביסה, מוצרי בישול ואפיה, פעילות ותעסוקה לילדים (6 ילדים קטנים!).
אם מישהו יכול לתרום להם תווי קנייה במכולת [עדיף מרשת אהבת חסד], זו תהיה העזרה הכי נחוצה שהם זקוקים לה כרגע.
הם ישמחו גם לקבל סתם פינוקים ומשחקים לילדים, וכל דבר שמשפחה נורמלית צריכה.

אם יש ביכולתכם לעזור, אנא צרו קשר במספר פלאפון 052-7147424, ונדאג ביחד למשפחה. (המשפחה נמצאת בשכונת גרין פארק).

ציון במשפט תיפדה ושביה בצדקה!

למען שמו

משתמש פעיל
חלקו היום ערכות מטעם מתן בסתר (אין לי מושג מה היה בהם)
אצל משפחת מידן קצות החושן 12 דירה 5
נאמר בהודעה ערכה משמחת ומכובדת
כמו כן בית בתבשיל מספקים אאל"ט ארוחות

אומר ועושה

משתמש צעיר
חלקו היום ערכות מטעם מתן בסתר (אין לי מושג מה היה בהם)
אצל משפחת מידן קצות החושן 12 דירה 5
נאמר בהודעה ערכה משמחת ומכובדת
כמו כן בית בתבשיל מספקים אאל"ט ארוחות
דבר ראשון, תודה רבה.
ארוחות מסודרות כבר דאגנו להם. גם הערכה דאגנו שתגיע להם (אין לי מידע מה יש בתוכה).

אומר ועושה

משתמש צעיר
אין אירגונים שאפשר לפנות אליהם??
יש ארגונים ב"ה, בעיקר לארוחות, וגם תמיכות כספיות מסוימות, פחות לאכלוס בית כמעט ריק שצריך להתאים אותו בזמן אפסי למגורים של משפחה בת 8 נפשות, למשל הדבר הבסיסי, משחקים וספרים לילדים בגילאים שונים.

מחובתנו לציין, שכבר אתמול בלילה, תוך זמן קצר מפרסום ההודעה הראשונה, כבר פנו אלינו יהודים יקרים (שכמובן אין לנו מושג מי הם) מהפורום המיוחד הזה, והושיטו עזרה ותמיכה משמעותית בעלות כספית נכבדה! אשריכם!
עדיין יש צורך בעוד תמיכה.
מה טווח הגילאים?
כי אני יכולה להעביר משחקים וספרים
תודה רבה!
גילאי שנתיים - עשר
ניתן לתאם מסירה במספר הפלאפון הנ"ל.

פרידא

משתמש מקצוען
מישהי שעובדת בצהרון. נשארים כל יום כמויות של לחם מלא ואוכל מעולה וטעים. שאלה אותי אם יש למישהו רעיון לאן אפשר להעביר את האוכל הסגור. כי הוא פשוט אוכל לפח!! יש למישהו רעיון?

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם זה לא רק פתיתים/ פסטה/ אורז
יכול להיות שאני אשמח לקחת ולהעביר את השאר לעוד משפחות

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום רב
אני פונה בקשר למשפחה עניה בת 8 נפשות, מהעיר אופקים, שעקב חרדות וכו' התפנו היום לעיר מודיעין עילית.
אוכל בסיסי כבר דאגנו להם בעז"ה, ובדירה שקיבלו יש ריהוט בסיסי.
חוץ מזה אין להם כמעט כלום, למשל, מוצרי ניקיון וכביסה, מוצרי בישול ואפיה, פעילות ותעסוקה לילדים (6 ילדים קטנים!).
אם מישהו יכול לתרום להם תווי קנייה במכולת [עדיף מרשת אהבת חסד], זו תהיה העזרה הכי נחוצה שהם זקוקים לה כרגע.
הם ישמחו גם לקבל סתם פינוקים ומשחקים לילדים, וכל דבר שמשפחה נורמלית צריכה.

אם יש ביכולתכם לעזור, אנא צרו קשר במספר פלאפון 052-7147424, ונדאג ביחד למשפחה. (המשפחה נמצאת בשכונת גרין פארק).

ציון במשפט תיפדה ושביה בצדקה!
פאזלי ענק (1000 חלקים)
יעניינו אותם?
נ.ב. קיבלנו אותם ממישהו ואמור להיות בזה את כל החלקים פאזל מתוך האוסף שאנחנו עשינו היה מושלם

פרידא

משתמש מקצוען
האם מישהו יודע על חלוקת משחקים או יצירות לתושבי הדרום שמתארחים במודיעין עילית לילדים משועממיםםםםםםםם בגילאי 1-8 נשמח לשמוע 0504102823
A0504102823אין לכתוב כתובת מייל

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יש לי הרבה בגדים מעולים
לבנות בגילאי 2-8
חלק סטים
אשמח למסור לפי הצורך
יתכן שיש לי גם כמה זוגות מגפים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה