עזרה: למה לא מעדכנים על מיזמים??

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השבוע קראתי בקטיפה בכתבת פרסומת קטנה באחד העמודים האחרונים (אבל ממש קטנה מהסוג שאף אחד לא קורא, ליד הכתבה הפרסומית על שוקולד עלית החדש וזה על חנות בגדים לנשים... מי קורא בכלל) על תחרות כתיבה לנשים מטעם מפעל הפיס!
התרגשתי מאד... :D ומהרתי לברר
למרבה צערי כי רב היה...
התאריך האחרון לשליחת המאמרים היה בי"א חשוון, לתא דואר(!) מס'....
אז קודם כל: למה בדואר??
במדינה מקסימה כמו שלנו, אפשר להכיר בזה שהדואר הוא לא השירות הכי יעיל שאפשר להשתמש בו כדי להשתתף בתחרות! ועוד בזמן מוגבל! לשים כתובת אימייל או אתר זה המינימום שאפשר לעשות כדי לעזור לנו להשתתף בדבר כזה! ואם יורשה לי, לשלוח את המאמר שכתבתי בעמל ויזע בדואר ישראל... זה כמו לזרוק כיכר לחם למים ו... ברבות הימים... אמצאנו...
מסתבר שאחרי שהתחרות תסגר.
ודבר שני: מדוע לא עדכנו על תחרות כזו? מפעל הפיס יוצא בכל מיני מיזמים מדהימים לנשים... אבל פשוט לא טורח לעדכן אותן בזה! אני קוראת אדוקה של עיתונים לנשים! ולא שמעתי מילה על כך! האם זה לא מוזר??
אני לא מבינה בשביל מה כל המאמץ אם התנאים להשתתפות כל כך מוזרים ואם לא טורחים ליידע אותנו בזה...
שמישהו יתקן אותי אם אני טועה.
אבל בעיני זה ממש מוזר.
ופנייה אחרונה ונרגשת למפעל הפיס: רוצים לקדם תחרויות לנשים חרדיות? רוצים לקדם תרבות ויצירה??
תקדמו אותם!! בבקשה תקדמו אותם!!
ואם אפשר, תנו לנו לדעת על זה.
(ולפני התאריך האחרון להגשה.)

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסמו על זה המון!
לפני החגים
אני אישית ראיתי הרבה פרסומות

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בחיי שלא ראיתי! (אני מדברת על התחרות לנשים, לגברים דווקא ראיתי פרסומות)
ואני לא אחת שמתנזרת מעיתונים בלשון המעטה

ערמונים

משתמש פעיל
אני ראיתי רק בסוכות
כולי תקווה שהגיע........
(היה צריך להגיע לת.ד. בב"ב שלחתי משם למרות שאני גרה בדרום
ובדואר 24........ שבוע פלוס לפני הדד ליין)
אשמח לשתף בזכיה.........

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כן, גם אני נחשפתי לפרסום, רק שניגשתי לאחד מדוכני הפיס ע"מ לקבל את טופס ההשתתפות ובהתחלה לא הבינו על מה אני מדברת, ורק אחרי כמה הסברים היא אמרה לי :" כן, אין לנו אני יזמין לך-כי בד"כ אף אחת לא מתעניינת בזה מהאזור שלנו , זה יותר במרכז ובדרום"...
בכל אופן בסוף הסתדרתי, ושלחתי בדואר הרבה לפני המועד, אך מבדיקה שערכתי בעזרת המוקד הטלפוני נא' לי כי מאמרי עדיין לא התקבל במערכת..
אחרי כ"כ הרבה השקעה יהיה לי חבל שלא אשתתף... אבל אני לא רואה דרך לעשות משהו בנידון.
באמת בעולם משוכלל כמו היום- דואר זה האפשרות האחרונה שהייתי בוחרת בה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה