דרוש מידע עזרה להציליני מאיסור גזל !!

עשוי

משתמש רשום
מצאתי אצלי רשימת חובות מלפני כ 16 / 17 שנים. כולם נפרעו מלבד חוב נכבד ל "מכולת שמשון" מרחוב מהרש"ל בבני ברק.
לפי מה שהצלחתי לברר, לפני כ 14 שנה מכר שמשון בעל המכולת את חנותו לאחרים שהמשיכו להפעילה תחת אותו שם.
לא הצלחתי להגיע למישהו שיודע פרטים אודותיו.
שמשון היה איש נחמד ביותר, וניהל את החנות ביחד עם זוגתו.
מונח בזכרוני כי התגורר בפתח תקווה.
כל מי שיכול לקרב אותי לאיזשהו מידע, על מנת שאוכל לפרוע את חובי, ולהנצל מאיסור חמור, יבורך מן השמים.
אני מלא בהכרת הטוב לכל מי שיקדיש לכך מחשבה.
בתקווה כי מן המקום הנפלא הזה תבוא לי הישועה.
תודה.

פצצוחה

משתמש פעיל
אבא שלי בכזה מצב אומר שאם בסוף לא מצליחים להשיג את אותו אדם
לשים את הסכום כסף אותו חייבים בצדקה
הרבה הצלחה

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
מצאתי אצלי רשימת חובות מלפני כ 16 / 17 שנים. כולם נפרעו מלבד חוב נכבד ל "מכולת שמשון" מרחוב מהרש"ל בבני ברק.
לפי מה שהצלחתי לברר, לפני כ 14 שנה מכר שמשון בעל המכולת את חנותו לאחרים שהמשיכו להפעילה תחת אותו שם.
כל מי שיכול לקרב אותי לאיזשהו מידע, על מנת שאוכל לפרוע את חובי, ולהנצל מאיסור חמור, יבורך מן השמים.
תודה.
המכולת הייתה מתחת לבנין מגורים שמן הסתם אחד השכנים בבנין יש לו מעט יותר פרטים עליו, לכן מומלץ לשאול את אחד השכנים למי מהם היה קשר אישי איתו.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא קשור ל'מכולת שמשון' מרח' סוקולוב פינת אבן גבירול?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אבא שלי בכזה מצב אומר שאם בסוף לא מצליחים להשיג את אותו אדם
לשים את הסכום כסף אותו חייבים בצדקה
הרבה הצלחה
א. לא צדקה סתם אלא צרכי רבים.
ב. זה לא כזה פשוט, עושים את זה רק אחרי יאוש מלצוא אותו - בתור פתרון שעדיף מכלום, ואם אח''כ מוצאים אותו אז צריך לשלם לו ולא עוזר מה שנתת לצדקה.
לכן זה לא כ''כ קל לעשות בסכום שיש בו ממש.

פצצוחה

משתמש פעיל

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
למי שהוא מכר, אין פרטים עליו ? אולי חוזה מכר עם מספר טלפון ?

עורך עם נסיון

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תודה.
שאפו ענק על שמירת רשימת חובות 17 שנה... הלואי עלי. לא זוכר מה קרה אתמול...
אם אני חייב למישהו, שיזכיר לי דחוף ... :)

דוד ליברמן

משתמש צעיר
מציע לברר בבית הכנסת הסמוך "שערי יוסף" - משם תבוא הישועה
זקני המקום היו קונים שם הרבה.
(לא הכוונה זקנים ממש, אלא כאלה שלפני 15/20 שנה היו בחורים ולמדו בפוניבז' הסמוכה)

עשוי

משתמש רשום
דיברתי כבר עם כמה וכמה שהיו קונים אצלו, אבל אף אחד לא יודע פרטים אישים עליו או איך להשיגו.

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
דיברתי כבר עם כמה וכמה שהיו קונים אצלו, אבל אף אחד לא יודע פרטים אישים עליו או איך להשיגו.
אולי כדאי לשאול נשים מבוגרות שגרות שם בסביבה. נשים עורכות יותר קניות, וגם יותר דברניות...

מבין בהכל

משתמש מקצוען
רב אמר לי לתת לקופה שנותנת הלוואות לאנשים [חסד]
ולהתנות עם בעל הקופה שאני שם את זה אצלו בקופה שיעשה עם זה חסד עד שיבוא אליהו ויאמר למי אני חייב [או במקרה שלנו מי זה בעל המכולת הנ"ל]

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם הנכס היה בבעלותו והוא מכר אותו אז תוציאו ב15 ש''ח נסח טאבו היסטורי.

ואם הוא לא היה בעל הנכס אז תיצרו קשר עם בעלי הנכס הנוכחי או הקודם (ע''פ הנסח הנ''ל) ולהם בוודאי יהיה פרטים

בנסח כתוב שם ות.ז. אלו פרטים מספיקים כדי להמשיך לברר בקלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה