דרוש מידע עזרה להציליני מאיסור גזל !!

האלמוני

משתמש מקצוען
רב אמר לי לתת לקופה שנותנת הלוואות לאנשים [חסד]
ולהתנות עם בעל הקופה שאני שם את זה אצלו בקופה שיעשה עם זה חסד עד שיבוא אליהו ויאמר למי אני חייב [או במקרה שלנו מי זה בעל המכולת הנ"ל]
יש גמחים שיש להם מחלקה מיוחדת לזה.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מצאתי אצלי רשימת חובות מלפני כ 16 / 17 שנים. כולם נפרעו מלבד חוב נכבד ל "מכולת שמשון" מרחוב מהרש"ל בבני ברק.
לפי מה שהצלחתי לברר, לפני כ 14 שנה מכר שמשון בעל המכולת את חנותו לאחרים שהמשיכו להפעילה תחת אותו שם.
לא הצלחתי להגיע למישהו שיודע פרטים אודותיו.
שמשון היה איש נחמד ביותר, וניהל את החנות ביחד עם זוגתו.
מונח בזכרוני כי התגורר בפתח תקווה.
כל מי שיכול לקרב אותי לאיזשהו מידע, על מנת שאוכל לפרוע את חובי, ולהנצל מאיסור חמור, יבורך מן השמים.
אני מלא בהכרת הטוב לכל מי שיקדיש לכך מחשבה.
בתקווה כי מן המקום הנפלא הזה תבוא לי הישועה.
תודה.
כ''כ מרגש אותי שאשמח לעזור לענין.
איפה ממוקמת המכולת בדיוק? בפינה של חפץ חיים? אנסה לשאול מקומיים משם אך חשוב המיקום המדויק.

עשוי

משתמש רשום
כנראה זה השלישי ברשימה הנ"ל כי זכור לי שהיה לו בן "אביתר" שהיה גם מוכר לפעמים בחנות.
והוא גם היה תימני. כך שכמעט בטוח שזה הוא.
המספר לא זמין.
ב144 לא מופיע שמשון לוי ברחוב הנ"ל.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יעזור לשאול שכנים?מכירה אנשים מהבנין!
כנראה גר בהדר גנים !
מנסה לברר לכם!

נערך לאחרונה ב:

עשוי

משתמש רשום
לצערי עדיין לא מצאתי, האם מישהו מן העוזרים התקדם במשהו?
תודה

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האמת סבא וסבתא שלי גרו לפני שנים במהרש"ל,
אנסה לשאול את המשפחה אם זוכרים או מכירים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה