עזרה ועצה לגבי טייפ מנהלים

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שבוע טוב,

יש לי טייפ מנהלים של פיליפס, Voice Tracer DVT6000
מעולה!!! מכל הבחינות, ממש.
אבל --- כבר פעם שנייה שביום בהיר אני מנסה להפעיל אותו, והוא פושט לא נדלק. מנסה לחבר למחשב, והוא פשוט לא מגיב.

פעם קודמת, הנחתי אותו בצד, עד שאתפנה ואוכל ללכת לחנות - האחריות עוד היתה בתוקף. ועד שהגיע הזמן פשוט ראיתי שהוא נדלק...

מי יודע פשרו של דבר?
אני זקוק לו בדחיפות

נ.ב. אני מתנצל ממי שכבר ראה את ההודעה ב"איש את רעהו", פשוט אף אחד לא פתר את זה שם, ויש לי מחשבה שמא ואולי יוכל אי מי מחברי הפורום הזה להועיל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה