עזרה דחופה

שיפ שיפ

משתמש מקצוען
בכל פעם שאני מכבה את המחשב נמחקים לי כל הסיסמאות שהיו שמורות במחשב , יש כאן מישהוא שיכול לעזור לי עם זה?
תודה תודה תודה

שיפ שיפ

משתמש מקצוען

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
האם מוגדר בכרום למחוק נתונים ביציאה
הגדרות - מתקדם - אבטחה
1608021058380.png

אברךליטאי

משתמש מקצוען
האם זה מחשב של משרד החינוך המופעלת עליו תוכנה למיקת כל השינויים כשעושים הפעלה מחדש?

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם זה מחשב של משרד החינוך המופעלת עליו תוכנה למיקת כל השינויים כשעושים הפעלה מחדש?
אם זה היה כך זה לא היה מוחק רק את הסיסמאות, אלא את כל השינויים, ולא נראה שזו הבעיה.
כנראה יש איזושהיא הגדרה למחוק את כל השמירות של הדפדפן ביציאה.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
אם זה היה כך זה לא היה מוחק רק את הסיסמאות, אלא את כל השינויים, ולא נראה שזו הבעיה.
כנראה יש איזושהיא הגדרה למחוק את כל השמירות של הדפדפן ביציאה.
חשבתי על זה אך העלתי השערה לעצמי שמדובר במשתמש שלא יודע על כל השאר ולכן זה מה שהפריע לו

רב פעלים

משתמש מקצוען
אם זה מוחק גם קבצים אחרים בשולחן העבודה, זו בעיה בסוללה של לוח אם

שיפ שיפ

משתמש מקצוען
זה לא מוחק קבצים
רק סיסמאות שנשמרות בכרום
כל פעם שמכבים את המחשב

רב פעלים

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה