עזרה דחופה

שוקי רוזנברג

משתמש חדש
0

icon_1_image_x16.png

איך אני גורם לדבר הזה לפעול במחשב ווינדוס 10 אין לי את דיסק ההתקנה שלו ואני לא יודע מאיפה להוריד לו דרייב ?תודה גדולה לעוזרים

קבצים מצורפים

• Resized_20180311_112322.jpeg
    Resized_20180311_112322.jpeg
    KB 94.7 · צפיות: 65

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
נסה את הקובץ המצורף

קבצים מצורפים

• DriverPack-17-Online_750083775.1520857276.zip
    KB 256.1 · צפיות: 11

שוקי רוזנברג

משתמש חדש
יוסי היקר תודה רבה אבל זה מה שעולה לי אחרי הורדת הדרייב יש משהוא לעשות?

קבצים מצורפים

• 15208872815872129944620.jpg
    15208872815872129944620.jpg
    1.1 MB · צפיות: 33

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
זה לא דרייב
זה תוכנה שמעדכנת דרייברים
אני ימשיך לחפש
בדר"כ הדרייברים לזה מיושנים ולא תואמים למערכות החדשות

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
חלץ את קובץ זיפ המצורף
1. עבור אל לוח הבקרה ופתח את מנהל ההתקנים, או לחץ ימני על המחשב שלי ופתח את ניהול ולך למנהל ההתקנים
2. אתר את ההתקן שבו אתה מנסה להתקין מנהל התקן, אם אתה לא מזהה חבר את הסטיק וחכה עד שיופיע סימן קריאה על אחד הדרייברים
3. לחץ לחיצה ימנית על ההתקן ובחר בעדכן התקן
4. בחר באפשרות עיון במחשב שלי עבור תוכנת מנהל התקן.
5. אתר את קובץ מנהל ההתקן .inf. פתח ולאחר מכן הדרייבר יותקן.

קבצים מצורפים

• ca15fbdfba2beaec097a30057be55953.zip
    KB 161.4 · צפיות: 13

שוקי רוזנברג

משתמש חדש
יוסי היקר הורדתי את הקובץ המצורף חילצתי את הקבצים אבל אין תוכנה שפותחת אותם נכנסתי למנהל התקנים לחצתי על קטגוריה usb נסיתי לעדכן אותם אבל הכול מעודכן כשאני מחבר את הנתב תכת איזה קטגוריה הוא אמור להיות כשאני מכני אותו למחשב והאם קיים היום בווינדוס 10 תוכנה ווינדוס סנטר מדיה כי שם יש טלוויזיה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תכניס את הסטיק ובמנהל ההתקנים תלחץ ימני על הקטגוריה הראשית ובחר בסרוק לשינוי בחומרה, תחפש התקן שמסומן בסימן קריאה שמתאים לסטיק ותעדכן באופן ידני

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ידוע לי שבעידכון החדש של הווינדוס - הברירת מחדל סוגרת את האופציה להשתמש בסטיק מסוג מסויים
הבנתי שצריך לשנות ידנית אופציה מסויימת בחלון של הגדרות התחברות לרשת - לסמן ש"מייקרוסופט לא יתערב"
לא יודע פרטים מדוייקים - אם לא הסתדרתם תשלחו לי הו"פ ואברר עם חבר שלי שהיתה לו את הבעיה הנ"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה