עזרה עזרה דחופה מתנה לחתונה להורים!!!!

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תהילים עם שם לאמא
סכין לחלות יוקרתי לאבא
ערכה לשתיית תה ביחד-יש בפוד אפל נראה לי
כורסא עם ריקלניירים=תנוחו,הגיע זמן הנחת..

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מכונת קפה אולי / מארז של מכשיר סודה עם מוצרים נלווים

מישהו אחד ועוד

משתמש צעיר
בלת’’ק
באחת השמחות אצלינו הביאו להורים מתנה של תשלום לשבת בשבילם באיזה נופש/ מלון. שינוחו אחרי כל הריצות וההתארגנויות.
הם כ’’כ נהנו מזה שבשמחות אח’’כ עשו את זה לעצמם.
קצת פסק זמל אחרי מרוץ ארוך.
השאלה אם מתאים לתקציב

ג.ג.ג.ג

משתמש רשום
יש למישהי רעיון מה להשאיר לאחים שלי? 3 בחורים
לא חסר להם כלום ,
אני מחפשת יותר ברכה עם רעיון יפה ולענין....
יש משהו?

אפרת גנון

משתמש רשום
צימר מושלם ששלחנו את ההורים לשם ( היתרון הגדול שזה בבבעלות חרדית ובעלת הצימר מטפלת במים ככה שלאמא זה עוד יותר מושלם ) הסוויטה בשפר זה המקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה