רעיון! עזרה דחופה לתכנון חדר ילדים/ארגז מצעים

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ניראה לך שהארון יכול להיכנס מול הדלת לפחות 5 דלתות, מיטה נפתחת ל3 עריסה וארגז מצעים?
לדעתי יש אפשרות כזו. מה אורך המיטת תינוק שלך? ארון 5 דלתות הוא 2 מטר, נשאר בהמשך 1.30 למיטת תינוק.
לא אמרתי שזה התוכנית המועדפת, רק שיש אופצ' נוספות שאולי יהיו לך נכונות יותר.

עורכת ווידיאו

משתמש רשום
משרטטת לך בערך משהו שאני עשיתי בחדר של הבת שלי (אין שם מיטת תינוק וזה חדר קטן מאוד), אבל זה הרעיון: מהארון יוצאת מכתביה שבסופה יש ארגז מצעים שנפתח מלמעלה (אני עשיתי שיפתח גם מלמטה עם 2 דלתות בשביל גישה נוחה ואפשרות לנקות). לפני הארגז מצעים יש 4 מגירות

צפה בקובץ המצורף 1515204
יש מצב לקבל תמונה מהחדר?

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
ראשית תודה ענקית!!!
זה מטורף מה שעשית אני מנסה לחשוב בכיוון אבל פשוט עשית לי יותר ברור,
בעצם הסימון האדום זה הארגז והוא בגובה של המכתביה? כהמשך? כן
הסימון הסגול לעריסה? כן
חשבתי גם לעשות פתיחה מלמעלה ומקדימה, את מבריקה! זה לא אני, זה הרעיונות של רותי וינברג האלופה
אני ממש רוצה שתשלחי לי תמונה של החדר זה יעזור לי מאאאאד!!
האם עשית ארונות מעל המכתביה?? לא, החדר קטן ממש ולא רציתי להעמיס עוד (אצלי המיטה עומדת צמוד לארגז מצעים)
יש מצב לקבל תמונה מהחדר?
אני צריכה לצלם, תשלחי לי בפרטי ואשתדל יותר מאוחר לצלם ולשלוח לך

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את יכולה לעשות מיטת תינוק בתוך נישה בתוך הארון על הקיר של הדלת
וממול מיטה
ועל הקיר ששמת עכשיו את הארון לעשות מכתביה + ארגז

רחלי המעצבת

משתמש רשום
חתימה למייל (3).jpg

מוזמנת לקבל שעת יעוץ לעיצוב החדר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה