• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

עזרה דחופה!! כי בר מצוה אי אפשר לדחות...

קצר ולענין

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יש לי חבר שחיתן כמה ילדים ויש לו חובות מאוד גדולים
כעת עומד לפני הבר מצוה לבנו ה-5 ולרש אין כל, בר מצוה באולם הוא בטוח לא עושה אבל לפחות לשאר ההוצאות.
תפילין כבר השיג איכשהו בהלוואות מגמחי"ם אבל מעבר לזה אין לו שקל להוצאות השמחה: ביגוד, סעודה למשפחה וקבלת אורחים מינימלית.
נשמח לעזרתכם, בברכה שיתקיים בכם "...לא לידי מתנת בשר ודם..."

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש לי חבר שחיתן כמה ילדים ויש לו חובות מאוד גדולים
כעת עומד לפני הבר מצוה לבנו ה-5 ולרש אין כל, בר מצוה באולם הוא בטוח לא עושה אבל לפחות לשאר ההוצאות.
תפילין כבר השיג איכשהו בהלוואות מגמחי"ם אבל מעבר לזה אין לו שקל להוצאות השמחה: ביגוד, סעודה למשפחה וקבלת אורחים מינימלית.
נשמח לעזרתכם, בברכה שיתקיים בכם "...לא לידי מתנת בשר ודם..."
צלם יש כבר?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ארגון בר מצוות- סעודות מצווה ללא עלות אבל צריך לפנות יחסית מוקדם 025725914

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
במי תומך הארגון?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
במי תומך הארגון?
במשפחות נזקקות, אני לא יודעת קריטריונים, צריך לשאול אותם, אבל כיוון שבתור טלפנית שלהם מפעם לפעם אני יודעת שזה מתבסס על תרומות חד פעמיות של אנשים קבועים בעיקר- סביר להניח שיחסית קל לקבל מהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה