התייעצות עזרה דחופה!!!!!!!!!!!!! יש לי רעש נורא מהשכנים מלמעלה!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

א.מ.ל

משתמש צעיר
שלום וברכה,
אני סובלת מרעש נוראי מהשכנים מלמעלה!!!! דפיקות רעשים קפיצות חבל וגומי ברמה שאנחנו לא יכולים לישון ערב שבת בצהריים גם לא סתם ביום יום אחה"צ גם סבל נוראי במשך כל שעות היממה הם משפחה עם 15 ילדים משפחה שההורים לא משגיחים עליהם יתר על המידה ילדי רחוב אין להורים שום שליטה עליהם!! ואין עם מי לדבר אנחנו ניסנו בטובות וברעות (שנזמין משטרה וכולי) להסביר להגיד ושום דבר לא עוזר הרעשים הקפיצות והרעש לא מפסיקות!!!!!!!
למישהו יש רעיון מה אני יכולה לעשות???????????
אין לי שום דרך לעבור דירה אם כן אז רק לעיר אחרת..... המחיר של הדירה מציאה אני לא אמצא דירה במחיר הזה ובגדול הזה בירושלים......
דחוף דחוף דחוף!!!!!!!!!!!! אני ובעלי פשוט משתגעים!!!
אשמח לרעיונות עצות או כל דבר שיכול לעזור לנו תודה רבה!

מאמינה בניסים

משתמש צעיר
שלום וברכה,
אני סובלת מרעש נוראי מהשכנים מלמעלה!!!! דפיקות רעשים קפיצות חבל וגומי ברמה שאנחנו לא יכולים לישון ערב שבת בצהריים גם לא סתם ביום יום אחה"צ גם סבל נוראי במשך כל שעות היממה הם משפחה עם 15 ילדים משפחה שההורים לא משגיחים עליהם יתר על המידה ילדי רחוב אין להורים שום שליטה עליהם!! ואין עם מי לדבר אנחנו ניסנו בטובות וברעות (שנזמין משטרה וכולי) להסביר להגיד ושום דבר לא עוזר הרעשים הקפיצות והרעש לא מפסיקות!!!!!!!
למישהו יש רעיון מה אני יכולה לעשות???????????
אין לי שום דרך לעבור דירה אם כן אז רק לעיר אחרת..... המחיר של הדירה מציאה אני לא אמצא דירה במחיר הזה ובגדול הזה בירושלים......
דחוף דחוף דחוף!!!!!!!!!!!! אני ובעלי פשוט משתגעים!!!
אשמח לרעיונות עצות או כל דבר שיכול לעזור לנו תודה רבה!
לפעמים אטמי אוזניים עוזרים לשמור על שפיות
כנ"ל מאוורר דלוק (גם אם קר- פשוט תכוונו אותו לקיר)
מוזיקה
מעבר לזה צר לי שאין לי מה לייעץ.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

א.מ.ל

משתמש צעיר
אם כך אתם עדיין לא סובלים מספיק..
תמתינו לבלתי נסבל ואז זה יהיה מוסרי לגמרי.
לא, לא, זה באמת בלתי נסבל!!!!!!!!!!! זה הורג לנו את החיים בפרט בחורף שאין לילדים עוד מקום חוץ מהבית
אבל בעלי הוא טיפוס מאוד טוב ועדין והוא אומר לי הם משפחה כזו מסכנה....
איך תעשי להם את זה? הם באמת משפחה מהרווחה.....
יש לי שכן שהוא גר לידם וגם מאוד מאוד סובל
תארו לעצמכם הוא ליד וכ"כ סובל אז מה אני יגיד? ופעם אחת הוא כמעט הזמין להם משטרה ובאמת ממנו הם מאוד
מפחדים...נזהרים לא לעשות לו רעש אבל בעלי הוא טיפוס כזה עדין שהוא ממש לא בשיטות האלה ואני משתגעת לא יודעת מה לעשות!!!

טיל בליסטי

משתמש צעיר
הכרתי מישהו שסבל מאותו דבר בדיוק
אמנם משפחה שההורים כן שולטים על הילדים
אבל פשוט לא ענין אותם שהשכנים למטה לא מסוגלים לנוח בצהרים ואפילו בלילה ולא עזר כלום
מה שהוא הבין שיש זמן שההורים נחים והוא פשוט כדרר כדור לתקרה בחדר שהם ישנו זכותו זה התקרה שלו...
בתוך כמה פעמים הם הבינו את הרמז ונרגע קצת שם

א.מ.ל

משתמש צעיר
הכרתי מישהו שסבל מאותו דבר בדיוק
אמנם משפחה שההורים כן שולטים על הילדים
אבל פשוט לא ענין אותם שהשכנים למטה לא מסוגלים לנוח בצהרים ואפילו בלילה ולא עזר כלום
מה שהוא הבין שיש זמן שההורים נחים והוא פשוט כדרר כדור לתקרה בחדר שהם ישנו זכותו זה התקרה שלו...
בתוך כמה פעמים הם הבינו את הרמז ונרגע קצת שם
דווקא ניסינו את השיטה הזו של לדפוק להם בחזרה עם מקל גומי וכולי... אבל זה לא עניין אותם!!....
הם ממילא עושים רעש!
אבל זה באמת רעיון לעשות את זה להורים בזמן שישנים רק צריך לברר מתי הם ישנים.. אם הם יכולים בכלל עם רעש כזה נורא ואיום!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
את צודקת,
אבל גם חשבתי למה שהמשטרה תבוא לכזו קריאה?
למה שזה יעניין אותם?
אם זה נגד החוק [תבדקי אילו שעות ואיזה סוג רעש]
הם חייבים לבוא

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
למה שזה יעניין אותם?
לא התפקיד שלכם לדורר את משטרת ישראל
טלפנו בשעה לא סבירה כשהם בשיא החגיגה למוקד לא יהיה ברירה
ולא לדאוג לא יעצרו אף אחד..יעשו נונונו אבל זה ירדן!

גינצלה

משתמש פעיל
לא, לא, זה באמת בלתי נסבל!!!!!!!!!!! זה הורג לנו את החיים בפרט בחורף שאין לילדים עוד מקום חוץ מהבית
אבל בעלי הוא טיפוס מאוד טוב ועדין והוא אומר לי הם משפחה כזו מסכנה....
איך תעשי להם את זה? הם באמת משפחה מהרווחה.....
יש לי שכן שהוא גר לידם וגם מאוד מאוד סובל
תארו לעצמכם הוא ליד וכ"כ סובל אז מה אני יגיד? ופעם אחת הוא כמעט הזמין להם משטרה ובאמת ממנו הם מאוד
מפחדים...נזהרים לא לעשות לו רעש אבל בעלי הוא טיפוס כזה עדין שהוא ממש לא בשיטות האלה ואני משתגעת לא יודעת מה לעשות!!!
תעברו דירה מיד

ღmaximumღ

משתמש פעיל
מי שבא לגור במקום חרדי הגיע על דעת זה שיש לכלוך ורעש מהילדים ובניה בכל שעות היממה
מי שמפריע לו שילך לגור במושב

זה המסקנה אליה הגענו לאחר שנים של סבל ורעש בלתי נסבל בכל שעות היממה
ואין יותר מה לעשות בנידון רק לדעת שזה כפרת עוונות וזה בא במקום צער הרבה יותר גדול שהיה מגיע לנו
ולומר תודה להשם יתברך בלי סוף

lotr

משתמש מקצוען
דווקא ניסינו את השיטה הזו של לדפוק להם בחזרה עם מקל גומי וכולי... אבל זה לא עניין אותם!!....
הם ממילא עושים רעש!
אבל זה באמת רעיון לעשות את זה להורים בזמן שישנים רק צריך לברר מתי הם ישנים.. אם הם יכולים בכלל עם רעש כזה נורא ואיום!
בלילה הם בוודאי יושנים
ראיתי פעם כתבה בערוץ 13 על אחד שהזמין מוצר מעלי אקספרס כדי להחזיר רעש לשכנים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה