דרוש מידע עזרה דחופה בנוגע לחברת "ריבר - בר מים"

יענקיייייי

משתמש חדש
מישהו יודע מה הסיפור עם החברה?
יש לי בר מים שקניתי לפני פחות משנה. ולפני חודשיים בערך היה טכנאי לבעיה מסויימת.
ואח"כ הבעיה נשארה. והתקשרתי. ומאז עברו כחודשיים. וכל פעם שמתקשר זה מגיע למוקד הודעות ולא חוזרים, או שלא עונים. אין תגובה. מה עושים.
אני רוצה לפנות לתכנית רדיו שתעזור לי. אבל לפני זה יש למישהו אפשרות לעזור לי במידע מה קורה בחברה הזאת?

mum

משתמש מקצוען
ריבר בקשיים. פנה ישירות ליבואן- לא זוכרת את קוראים להם- יתכן שיש לך דף אחריות מהיבואן ושם יש פרטים.

חיה4

משתמש מקצוען
אוי....
לא הבנתי לאן נעלם השיר "2 בלילה התינוק בוכה"
(שלדעת רבים הוא שיר העשור של קול חי מיוזיק) :p

יענקיייייי

משתמש חדש
ריבר בקשיים מידיעה?
א. יש לי התחייבות מהם להחלפת סנן ע"י טכנאי חינם כל שנה מטעמם.
ב. זה סיבה לא לחזור ללקוח?
נראה לי שהכי כדאי שאשלח לרדיו לתכנית שמטפלת בכאלו דברים, שלפחות כולם ידעו את זה

mum

משתמש מקצוען
ריבר בקשיים מידיעה?
א. יש לי התחייבות מהם להחלפת סנן ע"י טכנאי חינם כל שנה מטעמם.
ב. זה סיבה לא לחזור ללקוח?
נראה לי שהכי כדאי שאשלח לרדיו לתכנית שמטפלת בכאלו דברים, שלפחות כולם ידעו את זה
כן מידיעה- הקשיים מתבטאים בחוסר פעילות.
אמא שלי קנתה מהם בר לפני חודשיים והייתה לה בעיה.
היבואן אמר לה שהם אלו שמטפלים כרגע במכשירים אבל רצו ממנה כסף על ביטוח או אחריות (לא זוכרת איך קראו לזה). פניה למועצה להגנת הצרכן העלתה שזה לא חוקי. אחר כך היא מצאה שהיבואן עצמו חתום על האחריות- גנבים!
למעשה הגיע טכנאי וטיפל בבעיה בלי תשלום.

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבנתי ש'ריבר' נסגר.. פשט רגל.. משהו כזה..

כך שמעתי אולי יש למשהו מידע מוסמך

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה עצוב.
אבל שימו לב, רבים מהחברות הקטנות שעושות פרסום מוגזם מידי, פושטים את הרגל לאחר זמן קצר.
לא יודע מה זה אומר, אבל שימו לב.

צלופחד

משתמש פעיל
גם אני באותו צרה.
קנינו מיני בר של ריבר והכרטיס הלך ואין עם מי לדבר
מה אני עושה???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה