עזרה דחופה במשכנתא

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
שלום וברכה פאג"י נתנו לי קצת פחות מפועלים שהבאתי למעלה
Doc1.jpg

מה אתם אומרים על זה?
ועוד משהו שמעניין אותי אם אני יקח חלק ברבית משתנה לא צמוד מדד כמה זה יכול להוריד לי בריביות
ואם מישהו יודע כמה בערך עולה או יורד הריבית המשתנה (אם אפשר לדעת שהרי בכל בנק זה שונה אבל אני רוצה לדעת בערך האם כשזה ישתנה עוד 5 שנים זה יכול לעלות ב2 אחוז ויותר או לא

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
אני לא מבין גדול אבל
אני גם עכשיו בתהליך משכנתא ולפי מה שאני קיבלתי שלך נראה ממש יקר
האם הסתכלת על השנים שזה מחולק- חלק אחד הוא ל10 שנים והסכום הסופי של כל חודש הוא יותר - השאלה שלי היא על הריביות האם הם זולות או לא

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שנתנו לי
יש לי כמה שאלות
א. האם זה זול והאם אפשר לקבל פחות מזה (אל תסתכלו על ה70000 זה ההורים שלי ישלמו לי כל חודש אז אני לא רוצה לשנות שם את השנים)
1. אפשר לנסות לבקש להפחית קצת את הפריים...
2. אם תצליח למצוא שמאות שתהפוך ל50 %- יהיה פער דרמטי

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
דחוף ביותר- למישהו יש מושג על אחד מהשמאים דלהלן האם הוא נותן מחיר גבוה על דירת 4 חדרים (עדיף אם מישהו יודע על שמאות של אחד מאלה על מחיר למשתכן) שפרינצלס בני-אבי עזרי 10 מודיעין עילית. ניסים טובול- זנגויל 11 ירושלים. יריב סיקרון- גדעון האוזנר 55 ירושלים וכן מעניין אותי מה המהירות שהם נותנים את השמאות כי אני צריך את זה מאוד דחוף

תום

משתמש צעיר
בני שפרינצלס נתן לנו שמאות מצוינת במהירות שיא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה